Již počtvrté se zapojí v kampani Do práce na kole společně města Zlín a Otrokovice. Iniciativa CykloZLÍN pokračuje ve spolupráci se Statutárním městem Zlín a Městem Otrokovice na organizaci různých akcí a zajištění co nejlepších cen pro vítěze jednotlivých soutěžních kategorií.

V rámci soutěže Do práce na kole proběhne řada doprovodných akcí, jako například úklid cyklostezek, symbolické otevírání cyklostezek, večerní cyklojízda, káva na triko atd.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE DPNK 2017 za Zlín, Otrokovice a široké okolí bude letos 6. června od 17.00 hodin v Otrokovicích na náměstí 3. května

Sledujte aktuální informace i na www.cyklozlin.cz , www.zlin.eu , www.otrokovice.cz
www.facebook.com/cyklozlin/

PRAVIDELNOST TÝMŮ - upřesňující Pravidla pro Otrokovice, Zlín a široké okolí:

Jezdíte vy a vaši kolegové do práce na kole skoro každý den? Pak máte možnost získat za svou píli cenu. Pozor, soutěžit o prvních šest cen může pouze tým, který urazí v průběhu května minimálně 66% cest. Procenta se počítají jako průměr za celý tým. Celkem získá ceny 6 týmů. První až třetí cenu získají týmy podle pořadí v žebříčku pravidelnost, o čtvrté, páté a šesté místo se bude losovat ze všech týmů, které ujely více jak 66% cest na vlastní pohon. V případě, že více týmů bude mít stejné výsledky, tak se bude losovat též o první až třetí cenu. Vylosovaný tým svou cenu získá jen v případě, že bude přítomen na vyhlašování, nebo bude mít na vyhlášení výsledků soutěže svého zástupce nebo pověřeného kolegu, který bude moci cenu převzít za ně. Hlavní ceny v soutěžní kategorii PRAVIDELNOST budou předány v úterý 6. června 2017 od 17.00 hodin v Otrokovicích, na náměstí 3. května.

VÝKONNOST JEDNOTLIVCI - upřesňující Pravidla pro Zlín, Otrokovice a široké okolí :

Bydlíte daleko od práce a najedete (nachodíte, naběháte) při svých cestách dlouhou štreku? Pak můžete vyhrát cenu za nejvýkonnějšího jezdce. Na rozdíl od předchozí kategorie se zde cení najetá vzdálenost v kilometrech. Tak do toho šlápněte a vyhrajte! Oceněno bude 5 mužů a 5 žen dle pořadí na vyhlašování výsledků soutěže v Otrokovicích, 6. června od 17.00 hodin na náměstí 3. května.

CYKLOZAMĚSTNAVATEL za Zlín, Otrokovice a široké okolí - upřesňující Pravidla

Na rozdíl od celorepublikového vyhlašování, tak při regionálním hodnocení za Zlín, Otrokovice a široké okolí může titul získat i organizace, která je partnerem soutěže DPNK 2017 za Zlín a Otrokovice. Do kategorie Cyklozaměstnavatel za Zlín, Otrokovice a široké okolí se mohou přihlásit i vítězové z minulých ročníků za naši oblast. Je to z důvodu, aby vítězné firmy neusnuly na vavřínech a stále pro své zaměstnance zlepšovaly podmínky na pracovištích.

OMLUVA: NOVINKY Z ROKU 2016 JSME NA PROFIL MĚSTA OTROKOVIC NEVKLÁDALI ! ODSTRANĚNÍ JE MIMO NAŠE MOŽNOSTI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. CYKLOZLIN.

Otrokovice

Novinky

Vyhlášení vítězů soutěže DPNK

V úterý 7. června 2016 na náměstí Míru ve Zlíně od 15.00 hodin se uskuteční slavnostní vyhlašování výsledků soutěže Do práce na kole 2016 za města Zlín a Otrokovice a široké okolí. Vítězové jednotlivých soutěžních kategorií převezmou ceny od partnerů soutěže. Hlavní cenu, a to městské kolo od iniciativy Cyklo…
Veselá cyklojízda s Městským divadlem Zlín

Veselá cyklojízda s Městským divadlem Zlín

Letos v květnu uplyne 150 let od premiéry Prodané nevěsty. A protože se ve zlínské Prodance jezdí po jevišti na kolech a celý příběh vychází z prostředí pivovaru, zve Městské divadlo Zlín ke stylové oslavě této národní události. Připojte se k veselé cyklojízdě s herci v kostýmech v sobotu 7.…
Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři