Již počtvrté se zapojí v kampani Do práce na kole společně města Zlín a Otrokovice. Iniciativa CykloZLÍN pokračuje ve spolupráci se statutárním městem Zlín a městem Otrokovice na organizaci různých akcí a zajištění co nejlepších cen pro vítěze jednotlivých soutěžních kategorií.

V rámci soutěže Do práce na kole proběhne řada doprovodných akcí, jako například úklid cyklostezek, symbolické otevírání cyklostezek, cyklojízda, káva na triko atd.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE DPNK 2017 za Zlín, Otrokovice a široké okolí bude letos 6. června od 17.00 hodin v Otrokovicích na náměstí 3. května.

Sledujte aktuální informace i na www.cyklozlin.cz , www.zlin.eu , www.otrokovice.cz
www.facebook.com/cyklozlin/

PRAVIDELNOST TÝMŮ - upřesňující Pravidla pro Otrokovice, Zlín a široké okolí:

Jezdíte vy a vaši kolegové do práce na kole skoro každý den? Pak máte možnost získat za svou píli cenu. Pozor, soutěžit o prvních šest cen může pouze tým, který urazí v průběhu května minimálně 66% cest. Procenta se počítají jako průměr za celý tým. Celkem získá ceny 6 týmů. První až třetí cenu získají týmy podle pořadí v žebříčku pravidelnost, o čtvrté, páté a šesté místo se bude losovat ze všech týmů, které ujely více jak 66% cest na vlastní pohon. V případě, že více týmů bude mít stejné výsledky, tak se bude losovat též o první až třetí cenu. Vylosovaný tým svou cenu získá jen v případě, že bude přítomen na vyhlašování, nebo bude mít na vyhlášení výsledků soutěže svého zástupce nebo pověřeného kolegu, který bude moci cenu převzít za ně. Hlavní ceny v soutěžní kategorii PRAVIDELNOST budou předány v úterý 6. června 2017 od 17.00 hodin v Otrokovicích, na náměstí 3. května.

VÝKONNOST JEDNOTLIVCI - upřesňující Pravidla pro Zlín, Otrokovice a široké okolí :

Bydlíte daleko od práce a najedete (nachodíte, naběháte) při svých cestách dlouhou štreku? Pak můžete vyhrát cenu za nejvýkonnějšího jezdce. Na rozdíl od předchozí kategorie se zde cení najetá vzdálenost v kilometrech. Tak do toho šlápněte a vyhrajte! Oceněno bude 5 mužů a 5 žen dle pořadí na vyhlašování výsledků soutěže v Otrokovicích, 6. června od 17.00 hodin na náměstí 3. května.

CYKLOZAMĚSTNAVATEL za Zlín, Otrokovice a široké okolí - upřesňující Pravidla

Na rozdíl od celorepublikového vyhlašování, tak při regionálním hodnocení za Zlín, Otrokovice a široké okolí může titul získat i organizace, která je partnerem soutěže DPNK 2017 za Zlín a Otrokovice. Do kategorie Cyklozaměstnavatel za Zlín, Otrokovice a široké okolí se mohou přihlásit i vítězové z minulých ročníků za naši oblast. Je to z důvodu, aby vítězné firmy neusnuly na vavřínech a stále pro své zaměstnance zlepšovaly podmínky na pracovištích.

OMLUVA: NOVINKY Z ROKU 2016 JSME NA PROFIL MĚSTA ZLÍNA NEVKLÁDALI ! ODSTRANĚNÍ JE MIMO NAŠE MOŽNOSTI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. CYKLOZLIN.

Zlín

Novinky

Vyhlášení vítězů soutěže DPNK

V úterý 7. června 2016 na náměstí Míru ve Zlíně od 15.00 hodin se uskuteční slavnostní vyhlašování výsledků soutěže Do práce na kole 2016 za města Zlín a Otrokovice a široké okolí. Vítězové jednotlivých soutěžních kategorií převezmou ceny od partnerů soutěže. Hlavní cenu, a to městské kolo od iniciativy Cyklo…
Veselá cyklojízda s Městským divadlem Zlín

Veselá cyklojízda s Městským divadlem Zlín

Letos v květnu uplyne 150 let od premiéry Prodané nevěsty. A protože se ve zlínské Prodance jezdí po jevišti na kolech a celý příběh vychází z prostředí pivovaru, zve Městské divadlo Zlín ke stylové oslavě této národní události. Připojte se k veselé cyklojízdě s herci v kostýmech v sobotu 7.…
Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři