Do práce na kole 2020 bude. Jdete do toho s námi?

Do práce na kole 2020 bude. Jdete do toho s námi?
26. 3. 2020

Doufáme, že si jako my v rámci možností užíváte jarní paprsky alespoň na balkóně nebo třeba při cestě do práce. Víme, že toho v této nelehké době máme každý víc než dost, ale právě odhodlání a pohyb nám může pomoci se se situací vyrovnat.  

Jízda na kole, koloběžce nebo chůze či běh získaly v uplynulých dnech zcela nový význam. Staly se nejzdravějšími a nejbezpečnějšími dopravním prostředky, které navíc neznečišťují ovzduší. Právě špatný vzduch totiž negativně ovlivňuje i průběh různých nemocí.

Výzva Do práce na kole se tak letos stává největším národním teambuildingem (který lze navíc provozovat i na dálku a s dostatečnými odstupem) v duchu dobré nálady a tolik potřebného pravidelného pohybu.

Sledujeme samozřejmě aktuální situaci a jsme připraveni jí uzpůsobit i podobu letošní akce. Vše máme nachystáno na květen a pokud už do práce jezdit budete, můžete čile zapisovat své cesty. Pro všechny ostatní uvažujeme o možnosti zapisování i dalších fyzických nebo relaxačních aktivit do systému (bez nutnosti dodržet min. vzdálenost 1,5 km na jednu cestu) a jsme také otevření tomu, abychom přidali ještě jeden náhradní měsíc – červen nebo září.

Nevzdáváme se! S ušmudlanými dětmi v zádech, řvoucími pohádkami a plnými koši obalů od brambůrek dotáhneme jubilejní 10. ročník Do práce na kole do cíle. A moc nám pomůže, když do toho půjdete s námi a co nejdříve se zaregistrujete. Když to stihnete ještě do konce března, tak budete mezi prvními, kdo obdrží startovní balíček s tričkem nebo nákrčníkem a také vylepšenými Cyklonovinami.

 

Přebírání balíčků

Díky nové službě GLS bude jeden z účastníků z firmy/pobočky informován o doručení balíčku s tričky, samolepkami a Cyklonovinami předem a bude mít možnost změnit místo i čas doručení. Pokud máte firemního koordinátora, může upravit adresáta balíčku on, a pokud ne, můžete se jím stát. Pokud nikdo nezvolí konkrétního adresáta, bude na balíčku jméno a kontakt náhodně vybraného člena jednoho z týmů (jako tomu bylo vždy). Při přebírání balíčku věnujte, prosím, pozornost níže sepsanému desateru zodpovědného příjemce.

Potkáme se na startu?

Jak to bude s 10. ročníkem Do práce na kole

Jak to bude s 10. ročníkem Do práce na kole

Musíme se přiznat, že přesnou odpověď na otázku v titulku ještě neznáme. Máme vše nachystáno na květen (včetně tisíců triček, nákrčníků a samolepek), ale v současné situaci řešíme také alternativy…
Jak začít s kolem a nebát se?

Jak začít s kolem a nebát se?

O tom, že jízda na kole je zdravá a má pozitivní vliv nejen na kondici, ale i na psychiku, už dnes nikdo nepochybuje. V současné situaci se kolo (spolu s…
Odstartovala registrace do výzvy Do práce na kole 2020

Odstartovala registrace do výzvy Do práce na kole 2020

Vyměnit alespoň na měsíc auto za kolo nebo chůzi, a prospět tak životnímu prostředí i vlastnímu tělu. To je cílem výzvy Do práce na kole, kterou spolek AutoMat pořádá už…
Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou