Jak na to?

1. Zaregistruj se

Vytvoř se svými spolužáky tým o 2 až 5 členech, zaregistruj se a uprav si svůj webový profil. Pokud jsi spíš individualista nebo se prostě jen tví spolužáci nechtějí zapojit, můžeš se do soutěže přihlásit i jako jednotlivec. Soutěžit můžeš v letošním pilotním ročníku jen z jedné ze zapojených škol.

 

2. Oblékni si soutěžní triko

Pochlub se originálním soutěžním trikem z biobavlny, využij řadu slev a výhod a možnost vyhrát skvělé ceny. Přitom si vychutnej dobrý pocit z toho, že se podílíš na podpoře rozvoje cykloinfrastruktury ve svém městě.

 

3. Jezdi nebo běhej

Celý květen jezdi do školy a ze školy na (elektro)kole, koloběžce, bruslích, vozíčku, longboardu nebo choď či běhej. Uvedené způsoby můžeš během soutěže libovolně kombinovat. Například v pondělí a středu můžeš jet na kole, v úterý jít pěšky, ve čtvrtek běžet a v pátek dorazit do školy na longboardu.

 

4. Zapisuj si jízdy a soutěžte

Své cesty si zapisuj v registračním systému nebo přes mobilní apku – automaticky tak soutěžíš v kategoriích Pravidelnost týmu a Výkonnost jednotlivce. Pro běžce je nachystaná kategorie Běhej do školy. Máš spíše umělecké než sportovní nadání? Blýskni se v kreativní kategorii.

 

5. Sleduj výkony ostatních

V registračním systému u své školy uvidíš, jak jsou na tom tvoji spolužáci i soupeři.

 

6. Zajeď se spolužáky na kafe zdarma

Využij řadu akcí „na triko“. Kafe nebo zmrzlina se spolužáky po škole? Ideální! Aktuální informace o Akcích na triko najdeš na podstránce svého soutěžního města.

 

7. Vyhraj ceny

V každém městě uspořádáme večírek s vyhlášením vítězů a předáním cen. Tyto večírky budou společné se zastřešující soutěží Do práce na kole. Nejlepší z vás si odnesou hodnotné výhry nebo vstupenky na kulturní a sportovní akce a možná i něco cennějšího – nové přátele. Vyhlašovat budeme i Cykloškolu roku.

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři