Poukazy na carsharing Autonapůl pro celý tým

Brno / Price

Poukazy na carsharing Autonapůl pro celý tým

Celý květen budete šlapat jako o život, my to víme. Jezdit do práce na kole je totiž skvělé, zdravé a ohleduplné k našemu okolí. Možná jezdíte na kole všude, nejspíš jezdíte občas i emhádéčkem, ale možná by se vám občas hodilo i auto – protože auto je sice špatný pán, ale občas může být dobrým sluhou. Tak proč nevyzkoušet snadný, výhodný a ohleduplný carsharing?

Nezáleží na tom, jak velký máte tým: jako výhru věnuje První český carsharing Autonapůl poukazy na vyzkoušení sdílených aut na 300,- pro každého člena týmu. Z naší sdílené flotily si můžete vybrat malé auto do města, kombík na výlet s rodinou nebo devítimístnou dodávku pro velkou bandu přátel. No hodinku, na půl dne, víkend nebo týdenní dovolenou, vždycky podle konkrétní potřeby. Potřebujete auto v některém z dalších 8 měst, kde Autonapůl kromě Brna taky funguje? Žádný problém!

A další novinka. Vítěz, který vzejde ze slosování všech jednotlivců se 100% dojezdností, získá celodenní zapůjčení ELEKTROMOBILU Renault Zoe s dojezdem 300 km. To stojí za to vyzkoušet...

Na carsharing Vám stačí online registrace, osobní podpis smlouvy, složit vratnou zálohu a pak...už si můžete kdykoliv rezervovat auta online z telefonu nebo počítače, vyzvednout si je přímo na ulici a jet, kam potřebujete. Za čas užívání a ujeté kilometry se platí férové ceny, které obsahují všechno včetně paliva, dálniční známky, servisu, pojištění a amortizace nových a spolehlivých aut.

O Autonapůl:

Autonapůl, družstvo je první český carsharing. Provozujeme různorodý vozový park, který je k dispozici registrovaným uživatelům carsharingu z řad jednotlivců, rodin, menších firem a veřejných či neziskových organizací. Celkem nyní provozujeme 60 automobilů pro téměř 1000 uživatelů v Brně, Praze, Ostravě, Liberci, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Využívat služby carsharingu je snadné, výhodné a ohleduplné k městům a životnímu prostředí.

Více na www.autonapul.cz

Prices

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Media partners
Under the auspices