SOFTWARE NA ÚPRAVU FOTOGRAFIÍ – ZONER PHOTO STUDIO X

Brno / Price

SOFTWARE NA ÚPRAVU FOTOGRAFIÍ – ZONER PHOTO STUDIO X

Inspiruje vás jízda na kole k tvůrčí činnosti? Vyhrajte roční licenci skvělého českého fotografického programu Zoner Photo Studio X v brněnské fotografické soutěži! Každá licence je v hodnotě 1188 Kč.

Brněnská kampaň Do práce na kole bude mít staronovou kreativní kategorii zaměřenou na fotografy. Co to znamená? V průběhu května budeme sbírat v našem registračním systému fotografie "jak se jezdí a nejezdí v Brně do práce na kole". Hodnotit budeme kvalitu fotek, cyklo téma, kreativu a humor fotografie. Vybrané fotky 20. května zveřejníme v brněnské skupině Do práce na kole – Brno. První tři fotky, které získají do 5. června nejvíce pozitivních liků, a tři fotky, které vybere Zoner, získají licence , které slavnostně vyhlásíme na závěrečném večírku Do práce na kole.

Český program Zoner Photo Studio X ocení každý milovník fotografování. Pomůže vám se vším od stažení fotek do počítače přes jejich vylepšení až po sdílení fotek a výrobu fotopředmětů. Zoner Photo Studio nabízí práci s vrstvami, rozumí si s RAW soubory a zvládne i střih videa. Je přímo propojené s neomezenou webovou galerií Zonerama. Software si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma. Zoner Photo Studio připravuje softwarová divize české společnosti ZONER software, a. s. Ta sídlí v srdci Brna a je významným producentem a distributorem softwaru a také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Více informací o Zoner Photo Studio X najdete na https://www.zoner.cz/.

Prices

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Media partners
Under the auspices