Liberec a Jablonec nad Nisou

Liberec a Jablonec nad Nisou

Kampaň „Do práce na kole 2019“ v Liberci a Jablonci organizuje opět spolek Cyklisté Liberecka. Ke kampani jsme se připojili, protože již od roku 2000 usilujeme o zlepšení podmínek pro cyklistickou dopravu a cykloturistiku na Liberecku. Vaše účast v soutěži je pro nás důležitým argumentem při jednání s politiky města a kraje, kteří se nám občas snaží tvrdit, že v Liberci nikdo na kole jezdit nebude, protože je to "buď do kopce, nebo prší :) "

Chtěli bychom, aby si lidé uvědomovali, že kolo není jen volnočasová sportovní aktivita, ale i dopravní prostředek, kterým se lze každodenně dostávat do zaměstnání, škol a k jiným veřejným službám. Spolu s tím je nutná i tvorba pro cyklisty příjemného městského prostředí, zajištění jejich bezpečnosti a plynulosti jízdy. Proto jednáme s úřady, účastníme se kulatých stolů a snažíme se být u toho, když se o něčem rozhoduje nebo diskutuje. Už šestnáctým rokem pořádáme cyklojízdu Libercem na kole, při níž upozorňujeme na problematická místa ve městě, ať nově vzniklá nebo stále nevyhovující.

Kampaň „Do práce na kole 2019“ u nás vypukne v květnu, ale přihlašovat se můžete již nyní. V březnu je mimo jiné registrace nejlevnější.

Slavnostní vyhodnocení, vyhlášení vítězů a předání cen proběhne 7. června, místo vyhlášení bude s dostatečným předstihem avizováno. Hlavní cenou soutěže je letos skládací kolo darované firmou elbikes.cz. Dále se můžete těšit na věci na kolo od cykloobchodu RedEight redeight.cz, sýry od Italské sýrárny LA FORMAGGERIA laformaggeria.com, soudek piva ze Svijan pivovarsvijany.cz, Preciosa preciosa.com připraví medaile pro hlavní kategorie a trofej pro nejlepšího Cyklozaměstnavatele .

Více o činnosti spolku Cyklisté Liberecka, pozvánky na akce, projekty: http://www.cykliste.cz/ Facebookový profil:
https://bit.ly/2IRUiQC a pro DPNK2019 https://www.facebook.com/groups/DPNKLBCaJBC/

Events

Prices

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Local partners
Media partners
Under the auspices