Liberec a Jablonec n. N.
/ Events / Prices / Rules / Results

Liberec a Jablonec n. N.

Kampaň „Do práce na kole 2018“ v Liberci a Jablonci organizuje popáté spolek Cyklisté Liberecka. Ke kampani jsme se připojili, protože již od roku 2000 usilujeme o zlepšení podmínek pro cyklistickou dopravu a cykloturistiku na Liberecku.

Chtěli bychom, aby si lidé uvědomovali, že kolo není jen volnočasová sportovní aktivita, ale i dopravní prostředek, kterým se lze každodenně dostávat do zaměstnání, škol a k jiným veřejným službám. Spolu s tím je nutná i tvorba pro cyklisty příjemného městského prostředí, zajištění jejich bezpečnosti a plynulosti jízdy. Proto jednáme s úřady, účastníme se kulatých stolů a snažíme se být u toho, když se o něčem rozhoduje. Už patnáctým rokem pořádáme cyklojízdu Libercem na kole, při níž upozorňujeme na problematická místa ve městě.

Kampaň „Do práce na kole 2018“ u nás vypukne Jarní cyklojízdou z Liberce a Jablonce do Vratislavic nad Nisou, která se uskuteční****. Slavnostní vyhodnocení, vyhlášení vítězů a předání cen proběhne ve **** před Libereckou radnicí. Hlavní cenou soutěže je letos skládací kolo darované firmou elbikes.cz. Dále se můžete těšit na medaile od firmy Preciosa, věci na kolo od cykloobchodu RedEight a Bronec, poukázky na zapůjčení lodí na splutí Jizery, sýry od Italské sýrárny, kávu a suché plody od Pražírny kávy APe Křižany či soudek piva ze Svijan.

Celou kampaň by nebylo možné uskutečnit bez podpory Libereckého kraje a Statutárního města Liberec.

Více o činnosti spolku Cyklisté Liberecka, pozvánky na akce, projekty: http://www.cykliste.cz/ Facebookový profil:
Cyklisté Liberecka

***** - datumy budou upřesněny

General partners
National partners
Local partners
Za finanční podpory a pod záštitou
Media partners