Otrokovice

Společně se města Zlín a Otrokovice zapojí již ŠESTÝ rok v motivační soutěži DPNK 2019.
Slavnostní vyhlašování výsledků bude letos ve čtvrtek 6. června 2019 v OTROKOVICÍCH na náměstí 3. května.
Iniciativa CykloZLÍN a zástupci měst Zlín a Otrokovice plánují pro soutěžící různé akce, jako například Jarní úklid cyklostezky, Káva na triko, Snídaně na triko na cyklostezce Zlín - Otrokovice a hlavně zajištění co nejlepších cen !

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.

Otrokovice připravují již po čtvrté silniční hobby závod pro cyklisty mezi partnerskými městy Dubnica nad Váhom a Otrokovicemi. Startuje se v neděli 23. června 2019 ze slovenské Dubnice nad Váhom s cílem v Otrokovicích. Více informací zjistíte na www.otrokovice.cz
Zlín letos plánuje zahájit vybudování cyklostezky na ulici Výletní a Tyršově nábřeží. Bude to složitá akce, která zahrnuje i konstrukčně náročné části stavby, jako jsou podjezdy pod mosty. Dále se počítá s opravou komunikace na ulici Středová spojenou s vybudování stezky pro cyklisty.
Druhým rokem bude pokračovat projekt Tvoříme Zlín, díky kterému mohou občané navrhovat proměny veřejného prostoru. V rozpočtu je na něj vyčleněná částka 5 milionů Kč. Více na www.zlin.eu

Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315
Přihlašte se na www.facebook.com/dopracenakole/ do skupiny Zlín a Otrokovice
Jak se odměňovalo v roce 2019 zjistíte na: http://www.cyklozlin.cz/vyhlasovani-dpnk-2019-v-otrokovicich/

Events

Prices

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Media partners
Under the auspices