eKolo na triko

Praha / Events
1. 5. 2019 – 31. 5. 2019

eKolo na triko

Ekolo na triko, aneb půjčte si na cesty do práce elektrokolo zdarma

Jak vyplývá ze statistik, na elektrokole se v Česku dosud nesvezlo 9 z 10 lidí. Pražští účastníci Do práce na kole mají možnost, prostřednictvím partnera akce – ekolo.cz, si na jeden týden (až 5 pracovních dní) v průběhu května 2019 zdarma vypůjčit z Půjčovny elektrokol ekolo.cz a testovat městské nebo skládací elektrokolo při jízdě do práce i v průběhu dne.

Doprava a jízda na elektrokole je rovněž v souladu s pravidly soutěže DPNK, takže i jízdy na vypůjčeném kole si můžete zapisovat. Pro jízdu na elektrokole platí i stejné předpisy, pouze je jízda na něm snazší a pro mnoho lidí, kteří by běžné kolo pro dopravu do práce nevyužili, i akceptovatelnější. Bude skvělé, pokud si ekolo vyzkouší více členů týmu.

Pokud máte zájem o využití této nabídky, rezervujte si ekolo nebo kontaktujte svého firemního koordinátora, který od nás má v emailu přesný postup jak si ekolo od ekolo.cz pro váš tým zdarma vypůjčit.

K uzavření výpůjční smlouvy je třeba 2 osobních dokladů s fotografií a složení vratné jistiny ve výši 10.000 Kč (toto se typicky děje provedením před-autorizace na platební kartě, která je zrušena okamžitě po navrácení kola). Kompletní Výpůjční řád.

Jak se jezdilo do práce na elektrokole v roce 2012?

 

Events

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Media partners
Under the auspices