Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou se již čtvrtým rokem zapojil do kampaně Do práce na kole.
Jde o celostátní soutěž a již devátý ročník proběhne v květnu 2019.
Záměrem projektu je upozornit na výhody toho, co se stane, když více lidí změní své dopravní návyky a přesedlá z aut na kola. Účastníci si pravidelnou jízdou na kole zlepší nejen kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale společně tak přispějí k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějším, bezpečnější a zdravějším městům, kde žijí a pracují.
V rámci soutěže mají účastníci možnost se zapojit do několika soutěžících kategorií zaměřené na pravidelnost či délku jízdy. Každý účastník získá originální soutěžní triko. Hlavní výhrou je kolo, které nám do soutěže věnoval kraj Vysočina. Rádi bychom soutěž obohatili a doplnili aktivitami, které se již v tradičně zúčastněných městech staly oblíbenými.
Připravujeme pro vás různé akce, soutěžit budete o zajímavé výhry: kolo, soudek piva, dárkové poukazy a další.
V roce 2016 se do soutěže ve Žďáře nad Sázavou zapojilo celkem 57 soutěžících, v roce 2017 62 soutěžících,v roce 2018 81. V 14.06.2019 tradičně proběhne vyhodnocení, vylosování a předání věcných cen, drobných dárků pro soutěžící věnované našimi sponzory. Doufáme, že si to ani tento rok nenecháte uniknout, máme připraveno malé překvapení.
Více již na stránkách www.dopracenakole.cz, kde se můžete do soutěže přihlásit.
Případné dotazy ke žďárské kampani Do práce na kole 2019 směřujte na e-mail: radka.remarova@zdarns.cz.

Výhry, akce budeme postupně aktualizovat, doplňovat.

Events

Prices

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Media partners
Under the auspices