Gemioptal od Gemini, oční klinika Zlín

Zlín / Price

Gemioptal od Gemini, oční klinika Zlín

Gemioptal® TOP Q je jedinečný přípravek vyvinutý oční klinikou Gemini. Obsahuje zeaxantin a jako jediný přípravek na českém trhu FloraGLO® lutein. Lutein a zeaxantin jsou základní stavební prvky makulárního pigmentu a je potřeba je neustále doplňovat. Makulární pigment můžeme přirovnat k vnitřním slunečním brýlím, které oči chrání před každodenním zatížením slunečním zářením, dlouhodobou prací u počítače a oslňováním světly automobilů. FloraGLO® lutein, obsažený v přípravku Gemioptal® TOP Q je organismem snadněji vstřebatelný než lutein, který obsahují běžné přípravky. Vstřebatelnost tohoto luteinu navíc zvyšuje použitá patentovaná technologie Actilease.

Kromě toho obsahuje Gemioptal® TOP Q 15mg zinku a 250mg DHA (složka Omega 3 mastných kyselin) v jedné kapsli. Tak vysoké množství DHA nemá žádný jiný přípravek na trhu. Konzumace tohoto množství DHA a zinku denně má příznivý vliv na zrak, správnou funkci mozku a srdce.

Za složením produktu stojí jak vědecky podložené výsledky mezinárodních studií, tak zkušenosti odborníků oční kliniky Gemini. Všechny složky Gemioptal® TOP Q jsou nezbytné pro správnou funkci zraku. Dle interní studie oční kliniky Gemini došlo k 23%mu nárůstu hustoty makulárního pigmentu během 3 měsíční terapie (23 subjektů hodnocení, 16 žen, 7 mužů, průměrný věk 49 let, užívána 1 kapsle přípravku denně, měřeno funduskamerou Visucam 200).

Užívá se pouze jedna kapsle denně, která obsahuje nezbytnou denní dávku pro správnou funkci zraku!

Více informací www.gemioptal.cz

Prices

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Media partners
Under the auspices