Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

I v letošním roce se zapojíme do projektu "DO PRÁCE NA KOLE" a podpoříme tak snížení celkového množství aut v našich ulicích, zlepšíme si svoji kondičku a našlapanými/nachozenými kilometry podpoříme dobročinné projekty!

Registrujte se v týmech (i dva účastníci už jsou tým) a v květnu se do toho opřete!

Čeká nás přemlouvání, ale také krásné chvíle na cestách, soutěžení s týmovými kolegy a ostatními týmy a dobrý pocit z výkonu!
Pro soutěžící jsou připraveny tyto "akce na triko"
sobota – 1. května 2021 - Zahajovací cyklovýlet, sraz v 9.30 hodin u Kočárovny, cyklovýlet po okolí, triko DPNK s sebou,
sobota - 15. května 2021 - Turistický výšlap na Lhotu (s koupačkou), sraz v 9.30 hodin před novou školkou v Třebízského ulici ve Staré Boleslavi
neděle - 23. května 2021 - Snídaně na triko pro cyklisty, běžce a chodce – od 8.00 do 11.00 hodin, Kočárovna a přilehlá Panská zahrada, triko je vaší poukázkou na snídani zdarma! Vyfoťte se a pošlete nám fotku, ať víme, jak Vám chutná!
neděle - 30. května 2021 - Závěrečný cyklovýlet – sraz v 9.30 hodin před Kočárovnou, triko DPNK s sebou, cyklojízda po okolí města
červen 2021 - Vyhlášení výsledků a závěrečná cykloparty - místo - Proboštská jezera

Zapojením do výzvy Do práce na kole (či pěšky) si zlepšíte své zdraví, zpestříte si pracovní rutinu, poznáte nové lidi, přispějete k vývoji udržitelného města a můžete vyhrát zajímavé ceny.
Poměřte si tedy síly s cyklisty z celé ČR ve výzvě Do práce na kole. Cílem výzvy je udržet se aktivní v květnu i v průběhu celého roku a podpořit ekologický způsob dopravy.
Zapojit se můžete i při práci z domova. Tento rok je možné nově zapisovat si nejen cesty do práce a z ní, ale také povolené zdravotní procházky a cykloprojížďky do parků a přírody.

Kontaktní osoba
Kamila Kilingrová
tel.: +420 770 178 885
kamila.kilingrova@brandysko.cz

The challenge is organized
auto*mat
General partner
Komerční banka Bikero GLS
National partners
Local partners
Media partners