Česká Lípa

Česká Lípa se již podruhé zapojí do projektu Do práce na kole. Stát se součástí celostátní soutěže a prožít spolu s ostatními městy již 10. ročník a měsíc květen jinak než cestami autem je výzva. Máme šanci zažít nejkrásnější měsíc v roce aktivním pohybem na čerstvém vzduchu a v příjemném soutěžním tempu. Také Česká Lípa se chce stát čistším, příjemnějším a bezpečnějším městem. Cesty ze sídlišť do práce, do škol nás mohou bavit a motivovat k dalšímu pokroku a město pak v rozvoji navazující infrastruktury pro cyklisty, běžce a další sportovce.
Jubilejní 10. ročník výzvy Do práce na kole se uskuteční v tradičním termínu od 1. do 31. května. Pravidla jsme upravili tak, aby se do akce mohli zapojit i účastníci, kteří kvůli aktuální situaci denně do práce necestují. Zapisovat tak půjdou například i vyjížďky, procházky, bezmotorové cesty na nákup nebo domácí cvičení. Sledujte náš web (především sekci O výzvě), sociální sítě a newsletter pro více informací.
Že se nebudete dopravovat do práce? Nebo jste o práci přišli? V letošní výzvě počítáme i s vámi! Můžete si zapisovat i vyjížďky, vycházky, běhání v přírodě nebo dokonce domácí cvičení. Každý má jiné možnosti a my věříme, že zůstat fit je zvlášť v této době důležité. Kromě všech ostatních benefitů totiž pohyb posiluje imunitu a také jednoznačně zlepšuje náladu.
Jak zapsat svou jízdu nebo jinou činnost ? Zde je videonávod : https://www.youtube.com/watch?v=MyhY9iEvyHc&feature=youtu.be

https://www.facebook.com/groups/DPNKCeskaLipa

KONTAKT
Ing. Jaroslav Turnhöfer
turnhofer@mucl.cz
733255931

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners