Jihlava

V Jihlavě bude kampaň a soutěž „Do práce na kole“ probíhat již podeváté. Organizaci kampaně se věnuje opět spolek SLIBY – CHYBY, mimo jiné organizátor tradičního vytrvalostního závodu Jihlavská 24MTB. Loňský závod se statusem mistrovství Evropy byl přesunut na termín 26. - 27. 6. 2021? V září pak probíhá další již tradiční akce pořádaná spolkem, Jihlavský půlmaraton. Hlavním partnerem je statutární město Jihlava, které se dlouhodobě věnuje rozvoji infrastruktury pro cyklisty.

Uvidíme, jak to bude letos s akcemi "na triko", něco určitě vymyslíme :-) V červnu je pak v plánu doufejme že již tradiční závěrečné vyhlášení spojené s losováním a předáváním cen. Hlavní cenou v kategorii pravidelnost jednotlivců bude opět jízdní kolo od Kraje Vysočina. Ceny budou ale připraveny i v ostatních tradičních kategoriích...

!Sledujte web nebo jihlavskou DPNK fb skupinu viz níže - vše bude přizpůsobeno aktuální epidemiologické situaci a průběžně aktualizováno!

Neváhejte tedy, vytvořte s kolegy svůj firemní "kolopěško" tým, rozjeďte svůj kolektiv, vyhecujte se navzájem k maximální pravidelnosti cest do práce realizovaných na kole nebo pěšky. Přidejte se v Jihlavě... Do práce na kole je medicína proti "blbé" náladě.

Připojte se k lokální fb skupině "Do práce na kole - Jihlava"
https://www.facebook.com/groups/168679053747610/

Případné dotazy k jihlavské kampani Do práce na kole 2021 směřujte na e-mail: pstejskal.ji@gmail.com

The challenge is organized
auto*mat
General partner
Komerční banka Bikero GLS
National partners
Local partners
Media partners