Jindřichův Hradec

Loňský organizátor v Jindřichově Hradci bohužel s ohledem na aktuální situaci odřekl další organizaci letošního ročníku (2021). Věříme, že je to jen pro tento rok a v příštím roce opět výzva naváže tak, jak jste ji znali doposud.

V této svízelné situaci nám velmi pomohla organizátorka DPNK v Dačicích (a mimo jiné i organizátorka v Hradci v dávnější historii DPNK), paní Williams. Nabídla nám pomocnou ruku a účastníci DPNK z Jindřichova Hradce tak budou mít nadále vypsané v rámci DPNK samostatné soutěžní město (a budou soupeřit jen s těmi, kteří jsou také z Hradce), nicméně v rámci akcí na triko a závěrečného vyhlášení budou spadat letos výjimečně pod Dačice, které můžete sledovat zde. Řada slev a akcí se ale vztahuje na všechny účastníky, bez ohledu na zvolené město, takže věříme, že to nebude žádný problém.

Pokud byste přece jen s takovým postupem nesouhlasili, je možnost se buď oficiálně přehlásit pod jiné město (v tom případě se musí změnit i příslušnost vaší firemní pobočky), v krajním případě samozřejmě můžeme i účast stornovat a vrátit vám peníze. S případnými komplikacemi vám případně pomohou kolegové z helpdesku: kontakt@dopracenakole.cz, tel. č. 212 240 666.

Tým Do práce na kole

The challenge is organized
auto*mat
General partner
Komerční banka Bikero GLS
National partners
Media partners