Nové Město nad Metují

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Vítejte na stránkách NMNM. Jste-li z tohoto našeho krásného koutu severovýchodních Čech a chcete se zúčastnit soutěže Do práce na kole v roce 2020, neváhejte a kontaktujte nás. Vítáme v naší partě každého, kdo se občas jen nepodívá na kolo na háku ve sklepě, ale používá ho anebo chce používat pravidelně každý den k cestě do práce a z práce, na nákupy a samozřejmě i na výlety či závody. Kdo z Vás to ještě nezkusil, neváhejte. Ušetříte, budete se cítit lépe, fyzička se Vám zlepší a čas, kterého máme všichni málo, využijete pro sebe smysluplněji. Navíc, pomůžete zlepšit prostředí, ve kterém žijete. Získáte dobrý pocit z toho, že Vaše auto už nebude zbytečně zabírat místo na přeplněné silnici či parkovišti.

Milí účastníci letošní kampaně Do práce na kole,
děkujeme všem, kteří se této kampaně aktivně zúčastnili, jezdili nebo chodili do práce bez motorového pohonu a šetřili při tom naše životní prostředí.
Závěrečný večírek všech účastníků se uskuteční tradičně na Ostrovech - odpočinkové místo na cyklostezce mezi Náchodem a Peklem u Nového Města nad Metují ve čtvrtek 11. června 2020 od 15:30. Pro každého účastníka bude připravena malá odměna.
Těšíme se na vás.

Za přípravný tým
Dagmar Kavanová
kavanova@novemestonm.cz
605201099

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Local partners
Media partners