20% SLEVA NA PUTOVÁNÍ PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH

Otrokovice / Events
15. 5. 2021 – 2. 10. 2021

20% SLEVA NA PUTOVÁNÍ PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH

Využijte 20% slevu, a to na hned některé ze čtyř putování po moravských vinařských stezkách  v rámci seriálu cykloturistických výletů Krajem vína. O případných přesunech termínů se informujte přímo na www.vinarske.stezky.cz).

V sobotu 17. 7. 2021 vás v Mikulově a okolí čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli. Letní putování krajinou Lednicko-Valtického areálu zakončíme v Mikulově, který vás uchvátí hudbou, vínem i místními specialitami. I zde čeká folklorní program a  závěrečné losování.

V sobotu 7. 8. 2021 proběhne ve Velkých Pavlovicích a okolních Modrých Horách jeden z tradičních nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách. Na kole nebo pěšky můžete putovat zvlněnou vinařskou krajinou s dalekými výhledy a zažít atmosféru jara mezi vinicemi. Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Putování zakončíme opět ve Velkých Pavlovicích, kde vás kromě ochutnávky vín a místních specialit čeká také folklorní program a závěrečné slosování o krásné ceny.

V sobotu 28. 8. 2021 vás zveme do Strážnice a okolí na putování po vinařských stezkách. Na kole nebo pěšky můžete objevovat krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů v tradičních vinných sklípcích. Výlet zakončíme ve sklepní uličce Plže v Petrově. Vinaři Strážnicka vám nabídnou svá vína k degustaci a připraví pro vás bohatý folklorní program. A samozřejmě i tady můžete vyhrát i některou z cen v rámci slosování.

sobotu 2. října 2021 proběhne první ročník Tour de burčák na Kyjovsku. První říjnový víkend strávíme v podzimních vinicích v okolí Kyjova. Připraveny budou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší po vinařských stezkách Kyjovska. Na kole nebo pěšky budete objevovat krásy slovácké přírody a ochutnáte místní speciality. Výlet zakončíme ve Vlkoši, ve sklepní uličce Búdy, kde bude připravený doprovodný vinařský, folklorní a gastronomický program s nabídkou místních specialit včetně čerstvého burčáku a závěrečného losování o ceny.

Startovní balíček získáte na místě se slevou 20 %, když se prokážete letošním tričkem Do práce na kole. Balíček obsahuje degustační skleničku, cyklopas s mapou tras, bohatý program v rámci razítkovacích míst v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů. Na cestách jsou připraveny vždy dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.  

 

The challenge is organized
auto*mat
General partner
Komerční banka Bikero GLS
National partners
Media partners