Zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem

Praha / Price

Zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem

Zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem po Evropě pro každého člena vítězného týmu zdarma!

Pokud situace a pandemie dovolí, FlixBus je připraven obnovit největší síť dálkových autobusových spojů v Evropě. Odměňte se za vítězství v týmové soutěži výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii, na Ukrajině nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

FlixBus zavedl zvýšená hygienická a bezpečnostní opatření, nástup na palubu autobusu umožněn pouze zadními dveřmi, u kterých je k dispozici dezinfekce na ruce. Cestující musí mít při nástupu na palubu autobusu i během cesty nasazenou ochrannou roušku. Samotné odbavení probíhá přes mobilní telefony a digitální snímač. Dezinfekce a větrání vozidel po každé jízdě probíhá podle pokynů pro dezinfekci dle předpisů a nařízení Světové zdravotnické organizace.

The challenge is organized
auto*mat
General partner
Komerční banka Bikero GLS
National partners
Media partners