Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

!!!! Do práce na kole 2020
Jubilejní 10. ročník výzvy Do práce na kole se uskuteční v tradičním květnovém termínu. Pravidla jsou však upraveny tak, aby se do akce mohli zapojit i účastníci, kteří denně do práce necestují. Zapisovat tak půjdou například i vyjížďky, procházky, bezmotorové cesty na nákup nebo domácí cvičení. Sledujte web https://www.dopracenakole.cz/

Zdravé město Rožnov pod Radhoštěm se letos rozhodlo připojit do kampaně Do práce na kole (DPNK). Cyklisté v Rožnově pod Radhoštěm a okolí mají velmi solidní podmínky především díky královně cyklostezek – Cyklostezce Bečva. Jedna z jejich tří hlavních větví prochází přímo městem Rožnov pod Radhoštěm a ve směru od Valašského Meziříčí míří dále až do Horní Bečvy.
Město Rožnov pod Radhoštěm se zabývá myšlenkou udržitelné dopravy a chce podpořit myšlenku zdravého způsobu dopravy do práce i tímto způsobem, že se přidává do celostátní akce Do práce na kole. Věříme, že tím oslovíme nejen spoustu sportovně založených lidí, ale také širokou veřejnost, která se k akci může přidat a třeba si vysoutěžit i nějaké zajímavé ceny.
Informace k akci Do práce na kole v Rožnově pod Radhoštěm budeme postupně přidávat na webu www.dopracenakole.cz v záložce Rožnov pod Radhoštěm. Informace budou také na facebooku.
Pro rychlou komunikaci můžeme využívat nový facebook DPNK: https://www.facebook.com/groups/1648616798556063/?source_id=338648349490776
Těšíme se na první ujeté kilometry s Vámi v akci Do práce na kole – Rožnov pod Radhoštěm.

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Local partners
Media partners