Celý květen do práce na kole, pěšky nebo poklusem – to je výzva, kterou už desátým rokem přijímají tisíce účastníků z celé republiky. K pořadatelským městům se letos poprvé připojí také Zdravé město Třeboň.

Cílem této oblíbené akce je jednak setřit životní prostředí, ale také zlepšit kondici účastníků a hravou formou přilákat zaměstnance, aby se do práce zkusili dopravit bezmotorově.

Během měsíce května se všichni účastníci kampaně mohou těšit na "akce na triko". Jedná se o slevy, výhody či něco zdarma. Vstupenkou na takové akce je triko (či nákrčník) kampaně, jež získá každý zaregistrovaný účastník. Našimi partnery jsou Slatinné lázně Třeboň, s. r. o., pivovar Bohemia Regent a. s., Hotel Zlatá hvězda Třeboň a Muzeum a čokolaterie Třeboň v marcipánu.
Po celý měsíc květen je pro účastníky kampaně přiravena možnost jedné prohlídky expozice Třeboň v marcipánu. Poslední pátek v květnu, tedy 29. května 2020 je pro každého, kdo přijde v triku či nákrčníku kampaně připravena ve spolupráci s pivovarem Bohemia Regent a. s. plechovka nového nealkoholického piva. Plechovka je k vyzvednutí ve stánku před pivovarem.

Vyhodnocení celého 10. ročníku proběhne během červnové akce Zažít Třeboň jinak v sobotu 27. června. Zde dojde také předání cen pro nejlepší tým (resp. tým, který jezdil v rámci kampaně nejpravidelněji). Ceny na závěrečné vyhodnocení jsou připravovány ve spolupráci se všemi partnery, kterými jsou Slatinné lázně Třeboň, s. r. o., Hotel Zlatá hvězda Třeboň, pivovar Bohemia Regent a. s. a Třeboň v marcipánu.

Stále je možné se do kampaně zapojit. Registrace byla prodloužena až do 10. května.
Věříme, že se nás najde co nejvíce, komu není zdaví přírody, ale i nás samotných, lhostejné a rádi spojí příjemné s užitečným.
Pojďte do toho s námi! Těšíme se :)

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Local partners
Media partners
Under the auspices