Třeboň

Vážení a milí účastníci třeboňského Do práce na kole!

Celý květen jsme všichni usilovně sbírali bodíky a snažili se co nejvíce nahrazovat jízdu autem svým pohybem, a to ať už při cestě do práce nebo při jiných zdravých aktivitách. Myslím, že se nám to povedlo. Laťka byla nastavena opravdu vysoko a všechny týmy dosáhly své pravidelnosti nad hodnocených 66 %.
V rámci letošního ročníku se zapojilo 36 účastníků v 10 týmech. Celkem bylo za DPNK Třeboň zaevidováno 10 417,4 ujetých/ušlých/uběhlých kilometrů. Tím bylo ušetřeno 1 343 846,4 g CO2.

Nyní nás čeká již jen závěrečné vyhodnocení a předání příjemných cen od našich partnerů, kterými jsou Slatinné lázně Třeboň, s. r. o., pivovar Bohemia Regent, a. s., a Třeboň v marcipánu.

Závěrečný "večírek", kde dojde ke konečnému vyhlášení výsledků a k předání cen, bude spojen se soudsedskou akcí Zažít Třeboň jinak, a to v sobotu 26. června 2021 v zahradě u Husovy kaple v Třeboni (Seifertova 449). Přesný čas vyhlášení bude zveřejněn na facebookových stránkách i zde na webu.

Losování cen bude probíhat následujícím způsobem. Tým s největší pravidelností si bude moci ze všech cen vybrat tu, která je jemu nejbližší. Ostatní týmy, které dosáhly pravidelnosti nad 66 %, budou v pořadí, jak se umístily, losovat o ceny zbývající.

A aby nedošlo jen na předávání cen, bude pro všechny účastníky kampaně připraveno malé občerstvení :)

Těšíme se na vás!

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Local partners
Media partners