Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

Do práce na kole ve Valmezu 2021!

Celý květen do práce na kole, koloběžce či pěšky – to je výzva, kterou už jedenáctým rokem přijímají tisíce účastníků z celé republiky. Cílem oblíbené výzvy je šetřit životní prostředí, zlepšit kondici účastníků a také pomocí dat o zapsaných cestách zlepšovat (cyklo)infrastrukturu ve městě.

Do výzvy se zapojují především týmy, které oceňují společnou zábavu s kolegy, hecování a překonávání se a také zpestření běžného pracovního dne - využijte možnosti oslovit svého zaměstnavatele, ať vás podpoří. Sestavit tým ale můžete i s rodinou či kamarády. Pro účastníky jsou během května připravené různé společenské akce a nakonec také závěrečné vyhlášení s předáním cen.

Každý účastník také v rámci startovného získá tričko z biobavlny s originálním potiskem, které mu poslouží jako vstupenka na akce "na triko".

Valašské Meziříčí se k pořadatelským městům připojuje už podruhé. V roce 2020 se díky 293 fandům do cyklistiky stalo Cykloměstem roku. Účastníci zvládli našlapat 76 190 km, čímž se ušetřili emise oxidu uhličitého v množství 9,8 tun.

Využijte včasné registrace, čím dříve se registrujete, tím je účastnický poplatek nižší. Samotná výzva a zapisování cest do systému (ručně nebo pomocí aplikace) pak startuje 1. května 2021. Informace o tom, jak se registrovat, najdete na těchto stránkách.

Více informací s Vámi budeme sdílet na https://www.facebook.com/groups/DPNKValMez/

Pojďte s námi do toho!

The challenge is organized
auto*mat
General partner
Komerční banka Bikero GLS
National partners
Local partners
Media partners