Vsetín

Poprvé se letos město Vsetín připojuje k pořadatelským městům celorepublikové výzvy DO PRÁCE NA KOLE.

Registrace startuje již 1. února, čím dříve se zaregistrujete tím to pro vás bude cenově výhodnější! Proto neváhejte a přihlaste svůj tým (2-5 osob) co nejdříve, každý zaregistrovaný získá originální tričko z biobavlny, které mu bude také sloužit jako vstupenka na tzv. "akce na triko".

Pro samotnou výzvu je stanoven měsíc KVĚTEN, kdy si budete moci zapisovat své cesty do systému, vše je nastaveno tak, aby se do akce mohli zapojit i ti, kteří denně do práce necestují, zapisovat tak můžete i procházky či vyjížďky. Takže ať už budete chodit pěšky, běhat či jezdit na kole, podmínkou je pouze délka trasy a to alespoň 1,5 km vkuse.

V květnu budou také probíhat akce na triko, či jiné společenské cyklo akce a v průběhu června vás nemine závěrečné vyhlášení a předání cen vítězným týmům.

Bližší informace o registraci naleznete na tomto webu (www.dopracenakole.cz). Informace o plánovaných akcích v našem městě, závěrečném vyhlášení či cenách které můžete vyhrát naleznete zde a nebo také na facebookové skupině www.facebook.cz/groups/DPNKVsetin

Přejeme co nejvíce kilometrů v letošní výzvě! :-)

The challenge is organized
auto*mat
General partner
GLS
National partners
Media partners