Firemní koordinátor

Chcete, aby si Do práce na kole užilo co nejvíc vašich zaměstnanců anebo soutěží žila měsíc dokonce celá vaše firma? Není nic jednoduššího než jmenovat jednoho komunikačně zdatného kolegu, aby se stal vaším „firemním koordinátorem“ a průběžně všechny kolegy motivoval.

Firemní koordinátor je funkce, která slouží především k hromadné úhradě startovného na fakturu. A pozor, firemní koordinátoři mají nárok na speciální slevy (viz níže).

1. Jak se stát firemním koordinátorem?

Pokud se soutěže aktivně účastníte při zadávání registračních údajů v sekci Startovné zvolte možnost „Chci se stát firemním koordinátorem“. Zkontaktujeme vás a vaši žádost obratem potvrdíme.
2. Jak se stát nesoutěžícím firemním koordinátorem?
Pokud se soutěže nechcete účastnit (jste například účetní a potřebujete jen fakturu), registrujte se zde.

3. Jak uhradit startovné za kolegy a stáhnout si fakturu?

  1. Informujte vaše zaměstnance, že za ně firma zaplatí účastnický poplatek, a ať při registraci ve svém profilu v sekci „Účastnický poplatek“ zvolí možnost „účastnický poplatek za mě zaplatí zaměstnavatel“.
  2. Vy každou žádost odsouhlasíte v sekci „Správa společnosti„. Tímto okamžikem je vytvořena objednávka na startovní balíček s trikem (nečekáme tedy na úhradu faktury, ale triko odesíláme dříve).
  3. Až budou všichni kolegové přihlášeni a odsouhlaseni, na závěr si přímo ze svého profilu vygenerujete fakturu se splatností 14 dní.

4. Sledujte průběžné výsledky a motivujte svoje kolegy

Firemní koordinátor má přístup do systému Do práce na kole, kde může sledovat průběžné výsledky všech vašich zaměstnanců a týmů. Koordinátor může také vypisovat libovolnou vnitrofiremní soutěž, ke které mu systém dodá výsledky.

V případě, že si nevíte rady, napište na kontakt@dopracenakole.cz.

__________________________________________________________

Slevy pro firemní koordinátory:

30 % sleva na speciální limitovanou edici vodotěsné brašny ORTLIEB Back-Roller Design s potiskem Do práce na kole 2017 (standardní cena = 1 745 Kč, po slevě 1 222 Kč vč. DPH) u jednoho z prodejců ORTLIEB,
dále 30 % sleva na jednorázový nákup jakéhokoliv zboží značky ORTLIEB u jednoho z prodejců ORTLIEB. Pro uplatnění slevy vyplňte a na prodejně odevzdejte slevový kupón, který najdete ve všech startovacích balíčcích.
a speciální nabídka: městský batoh Ortlieb s vlastním potiskem na přání (sleva z 3 500,- na 1990,-!)

50 % sleva na předplatné časopisů Velo, Cykloturistika nebo 53×11 
(ceny na roční předplatné po slevě: Velo za 490,-, 53×11 za 392,-, Cykloturistika za 256,-)
Předplatné objednávejte na emailové adrese predplatne@vpress.cz. Do textu uveďte: „Předplatné časopisu XY, sleva DPNK“, vaši doručovací adresu a v případě, že požadujete fakturu, tak také vaše fakturační údaje.

15 % sleva na celý sortiment Weleda, výrobce celostní přírodní kosmetiky a léčiv. Sleva se nevztahuje na dárkové sety a poukazy. Při koupi na e-shopu zadejte heslo: „Do práce na kole“.

10 % sleva na veškeré zboží citybikes.cz i na kolosbikes.com. Do poznámky při objednávce zadejte: „DPNK 10% sleva“.  Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

 

Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři