Velká Majálesová Cyklojízda

České Budějovice / Akce
20. 5. 2019, 17:00

Velká Majálesová Cyklojízda

Letošní velkou cyklojízdu plánujeme letos ve spolupráci s Budějovickým Majálesem a to v termínu 20. 5. tj. v pondělí - na první den Majálesového týdne! Rozhodli jsme se uspořádat tuto akci ve spolupráci a věříme, že se letos připojí plno studentů vysokých i středních škol do soutěže Do školy na kole! Bude to jízda. Více info se včas dozíte na Facebooku.

V pondělí - první den Majálesového týdne - 20. 5. 2019 to celé odstartujeme ze Sokoláku v 17:00. Vyrážet bychom měli v 17:30 a zakončíme to v Majálesové kavárně přímo na Sokolském ostrově, kde bude probíhat koncert kapely The Funkers. Bude nás čekat cca 6 km okruh městem. Drtivá většina trasy povede po cyklostezkách, neboť nechceme blokovat dopravu v již tak složité situaci, která momentálně kvůli uzavírkám panuje.
Akce je vhodná pro všechny věkové skupiny a všechny druhy jízdních kol. Budeme se na těšit na všechny účastníky soutěže Do práce na kole, studenty jezdící do školy na kole, rodiny s dětmi, starší cyklisty, rekolisty i náhodně projíždějící. Věříme, že akce proběhne v poklidu a s pochopením všech motoristů a chodců, kteří mohou být tímto hapeningem na velmi krátkou dobu omezeni. Předem děkujeme za pochopení.

Akce

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou