Závěrečný večírek

České Budějovice / Akce
29. 5. 2019, 18:00

Závěrečný večírek

Přijměte pozvání na závěrečný večírek a slavnostní vyhlašení vítězů DPNK 2019, která se bude konat v Široké ulici před Plojharem a kavárnou Široko v rámci čtvrtého ročníku festivalu Posousedsku.

Těšte se na venkovní piknik přímo na ulici za doprodu hudby a dalšího programu.

Akce Posousedku IV. se letos koná 29.5. Víme, že soutěž oficiálně končí až 31.5., ale věříme, že nebudete proti, když to letos uzavřeme opět na této jedinečné akci. Díky všem za pochopení. Celá Široká ulice i Dr. Stejskala bude uzavřena pro auta a zaplněna bohatým programem ve veřejném prostoru a to máme rádi.

Šlapali jste letos s námi? Tak si zapište toto důležité datum. Všechny naše hodnotné ceny totiž budou předány pouze osobám, které se osobně zúčastní vyhlášení. Pokud na vyhlášení nemůžete být přítomni, napište nám email na adresu cyklo.budejovice@gmail.com do 28. 5. se svými iniciály a zařadíme Vás do slosování. Přijďte do Široka, zaregistrujte se a bavte se. Můžete se těšit na drobné občerstvení, dárky od partnerů. zhodnocení letošního ročníku, předání cen či živou muziku a plno programu v okolí.

Začátek: 18:00
Vyhlášení: 18:30

Letošní vyhlášení spojujeme se sousedskou slavností, kterou pořádá Jihočeské divadlo v ulici Dr. Stejskala a Široké. Můžete tedy přijít již dříve a užít si bohatý program v okolí, který slavnost nabízí!

Akce

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou