Havlíčkův Brod

Město Havlíčkův Brod se do kampaně Do práce na kole v letošním roce zapojí poprvé. V letošním roce proběhne však již 9. ročník této akce. Jedná se o celostátní soutěž a v Kraji Vysočiny jsou do ní kromě Havlíčkova Brodu zapojena i města Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou a Pelhřimov.
Záměrem akce je propagace zdravého způsobu dopravy do práce, a to na kole nebo i pěšky a podpora bezmotorové dopravy. Možná i právě tímto způsobem můžete změnit své dopravní zvyklosti, zlepšit si svoji fyzičku a třeba upevnit své vztahy s kolegy na pracovišti.
Naše město pro nabízí pro cyklisty mnoho kilometrů cyklostezek, které můžete využít nejen cestou do práce.
V rámci akce se budou moci soutěžící účastnit týmové soutěže či soutěže na pravidelnost a výkonnost. Každý účastník získá originální tričko a balíček od sponzorů, hlavní výhrou je kolo, které do soutěže věnoval Kraj Vysočina. Ve všech kategoriích budou pro vítěze připraveny zajímavé ceny, které budou vítězům předány na slavnostním vyhlášení. Během soutěže proběhnou i tzv. „akce na triko“, o kterých Vás budeme včas informovat.
Vyplatí se registrovat již v březnu, ušetříte na startovném! Zkuste žít třeba jen chvíli pohybem a zdravě a přihlaste se do kampaně!
Více informací najdete na www.dopracenakole, kde se můžete do soutěže přihlašovat. Informace budeme průběžně doplňovat.
Dotazy ke kampani za město Havlíčkův Brod zasílejte na e-mail: pschwarzova@muhb.cz

Akce

Výhry

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou