Cyklocestovatelská přednáška na triko

Jihlava / Akce
23. 4. 2019, 18:00

Cyklocestovatelská přednáška na triko

Již potřetí budou Lucka a Michal Jonovi promítat a vyprávět o svých atraktivních putováních kolmo kolem světa, tentokrát to bude o krásách národních parků Jižní Ameriky "Od rovníku po Ohňovou zemi".

Začátek: cca 18:30 ...po cyklojízdě (vyprávění trvá cca 1,5hod)
Místo: Pivovar Jihlava - salonek (vstup z nádvoří pivovaru!!!) Poz. Kapacita omezena, salonek není nafukovací... :-)
Partnerem této akce "na triko" pro vás zdarma je Pivovar Jihlava a.s. (člen skupiny Pivovary Lobkowicz), děkujeme.

Lucie, první a dosud jediná Češka, která na kole objela svět, už 26 let s Michalem poznává tuto planetu ze sedla kola, na tachometru má tato dvojice natočeno přes 135000 expedičních cyklokilometrů.
Tentokrát se při jejich projekci můžete pokochat obrázky a poslechnout si, jak se jezdí na kole v Jižní Americe, kterou tato cyklocestovatelská dvojice projela od rovníku po Ohňovou zemi. Lucie a Michal opět jeli na horských kolech, opět bez doprovodu, vše potřebné si vezli v brašnách.
Ekvádor, Peru, Bolívie, Chile, Argentina, Paraguay, Uruguay, Brazílie. Jinými slovy velehory, sopky, pouště, ledovce, deštné pralesy, jezera, dravé řeky i vodopády, předlouhá argentinská pampa. Indiáni, flora a fauna. Přijďte si poslechnout, jak se lámou žebra v Ekvádoru, jak se jezdí přes 4500 m vysoké sedlo v peruánských Andách, jak se přejíždí solné jezero větší než Středočeský kraj, jak velký je malý steak v Argentině, jak se zajíždí pod nejmohutnější jihoamerické vodopády a třeba také jak indiáni opravují horská kola, jak se jede dva dni do kopce a pár hodin z kopce a jak se jede 3000 km v protivichru…

Více informací o Lucii a Michalovi najdete na www.luciemichal.cz.

Cyklopřednáška "na triko" naváže na cyklojízdu, která bude ve stejný den startovat v 17:00 hodin z Masarykova náměstí. K cyklojízdě se připojí i „mistr světa“ v jízdě na vysokém kole, pan Zimovčák. Cyklojízda pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, kolaře ležérní i šlapáče v dresech, v délce cca 9 km nás převážně po cyklostezkách dovede až do cíle v pivovaru. Možnost si s Pepou Zimovčákem „vyšlápnout“ po Jihlavě, v cíli jej vyzpovídat příp. se společně vyfotit, si nenechte určitě ujít.

Akce

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou