Kopřivnice

Letos vůbec poprvé se Kopřivnice pustí do vlastní organizace výzvy Do práce na kole. Nejsme však žádnými nováčky, několik let jsme jezdili pod hlavičkou sousedního města Nový Jičín. V roce 2019 chceme být vidět jako někdo, kdo se k cyklistům staví proaktivně a buduje žádanou infrastrukturu. Propojení Kopřivnice a Nového Jičína cyklotrasou je jeden ze základních kamenů, na kterých stavíme. Jsme rovněž na nejlepší cestě ke spojení prostřednictvím stezky pro cyklisty i s nedalekým městem Frenštát pod Radhoštěm.

Jsme hrdí na to, že v rámci projektu Dobří sousedé jde s námi do organizace prvního ročníku tak silný partner působící na území města, jako je společnost Brose CZ spol. s r.o., a proto chceme kampani Do práce na kole v našem městě zajistit co největší propagaci. Zapojíme představitele města Kopřivnice a tým generálního ředitele společnosti a stanou se tak u nás tvářemi výzvy.

Rádi bychom vzbudili zájem o dojíždění do práce na kole, proto připravujeme minimálně dvě akce na triko (snídani v parku a kávu v kopřivnickém bezobalovém obchůdku). Výzvu zahájíme společnou prvomájovou cyklovyjížďkou s našimi přáteli z CykloArt bike klubu. No a kde jinde, než na cestě do práce na kole mohou vzniknout nejoriginálnější fotky, které na závěrečném večírku ve čtvrtek 20. června odměníme hodnotnými dárky?

Harmonogram akcí na triko:
01. 5. Prvomájová cyklovyjížďka (start v 9:00 hodin u CykloArtu na ul. Česká 318/1)
08. 5. Kafe na triko (Bezobalový obchůdek na ul. Smetanova 1121)
11. 5. Snídaně na triko (park E. Beneše)
13. 5. Točená limetková limonáda ve Vila Machů od 14 do 18 hodin
25. 5. Volný vstup na rozhlednu na Bílé hoře + dvě děti do 15 let zdarma
26. 5. Volný vstup na rozhlednu na Bílé hoře + dvě děti do 15 let zdarma
20. 6. Cyklohrátky (park E. Beneše)
20. 6. Závěrečný večírek DPNK s vyhlašováním výsledků

Akce

Výhry

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou