Žďár nad Sázavou / Cykloparťák / Výhry / Akce / Pravidla / Výsledky

Žďár nad Sázavou se již druhým rokem zapojil do kampaně Do práce na kole.
Jde o celostátní soutěž. Již sedmý ročník proběhne v květnu 2017.
Záměrem projektu je upozornit na výhody toho, co se stane, když více lidí změní své dopravní návyky a přesedlá z aut na kola. Účastníci si pravidelnou jízdou na kole zlepší nejen kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale společně tak přispějí k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějším, bezpečnější a zdravějším městům, kde žijí a pracují.
V rámci soutěže mají účastníci možnost se zapojit do několika soutěžících kategorií, zaměřené na pravidelnost či délku jízdy. Každý účastník získá originální soutěžní triko. Hlavní výhrou je kolo, které nám do soutěže věnoval kraj Vysočina. Rádi bychom soutěž obohatili a doplnili aktivitami, které se již v tradičně zúčastněných městech staly oblíbenými.
Připravujeme pro vás různé akce, soutěžit budete o zajímavé výhry: kolo, 10L soudek piva a další.
V roce 2016 se do soutěže ve Žďáře nad Sázavou zapojilo celkem 57 soutěžících z 20 týmů. 18.6.2016 proběhlo slosování věcných cen, závěrečný večírek s posezením u vína, občerstvení, dobré muziky. Předání hlavní ceny – skládací kolo proběhlo 12.7.2016 v sídle Kraje Vysočina, hlavního sponzora naší soutěže.
Více již na stránkách www.dopracenakole.cz kde se můžete do soutěže přihlásit.
Případné dotazy ke žďárské kampani Do práce na kole 2017 směřujte na e-mail: radka.remarova@zdarns.cz.

Výhry, akce budeme postupně aktualizovat, doplňovat.

Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři