Chrudim

Kampaň "Do práce na kole" je celostátní výzvou, jejíž 9. ročník se uskuteční v květnu 2019. Pořadatelem je spolek Auto*Mat. Město Chrudim je v této akci nováčkem. Zapojíme se letos poprvé. Akci koordinuje Zdravé město a místní Agenda 21 a společně se budeme snažit pro registrované účastníky připravit doprovodný program, včetně závěrečného vyhodnocení.

Víme, že síť cyklostezek není u nás úplně optimální, ale věříme, že s vybudováním obchvatu se i Chrudim stane pro cyklisty příjemnějším místem. Ale určitě se u nás najde týmový duch a najdou se i tací, kteří se k nám přidají. Šlápněte do pedálů nebo namasírujte své nohy a pojďme společně do toho:-)

A co na Vás bude v průběhu května čekat za překvapení? Pro zaregistrované účastníky, kteří budou mít triko či nákrčník kampaně a slevovou kartičku, bude připraveno několik tzv. akcí „na triko“.
Přijďte si ochutnat fairtradovou kávu, můžete si přijít vyzkoušet brouzdání v korunách stromů na lanovém parku Na Podhůře nebo ochutnat chrudimské pivo Filištín.
Vyhlášení a ukončení prvního ročníku kampaně „ Do práce na kole“ proběhne v úterý 11. června od 16:00 hodin u rozhledny Bára v Městských lesích Na Podhůře. Připraven bude i doprovodný program a budou vyhlášeny výsledky a samozřejmě losovány a předány i věcné ceny.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou