Dobříš

Do práce „nejen“ na kole!

Pojďte s námi zkusit na jeden měsíc změnit své dopravní návyky. Jako místní organizátor se město Dobříš zapojuje poprvé do celostátní výzvy Do práce na kole!
Neváhejte a zaregistrujte se jako tým (2-5 členů) co nejdříve, protože čím dříve se zapojíte, tím nižší startovné zaplatíte. Zapojit se však mohou i jednotlivci. Obdržíte tričko, na které můžete uplatnit květnové „akce na triko“, jako třeba cyklovýlet a jiná překvapení včetně cen. Detaily těchto akcí ještě ladíme a včas o nich budete informováni.

Veškeré informace o výzvě jsou v pravidlech. Tedy v krátkosti. V rámci výzvy lze zapisovat jakoukoliv cestu do práce či z práce, kterou účastník uskuteční na bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, skate, povoleno je i elektrokolo,...), případně pěšky či během. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km. V případě práce z domova (home office) lze místo cesty do/z práce zapsat také zdravotní procházku/vyjížďku či jinou bezmotorovou cestu.
Jednotlivé způsoby dopravy lze během soutěže libovolně střídat. Zvolený způsob dopravy si účastník také pravidelně zaznamenává na webovém profilu či v mobilní aplikaci.

Letos na jaře dáme nohám zabrat. Ukažme, že Jsme Dobří(š) v pohybu, pojďte, poběžte, šlápněte do pedálu s námi!

Případné dotazy ke kampani Do práce na kole 2021 směřujte na e-mail: krutova@mestodobris.cz

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři