Frýdek-Místek

Necháte se pozvat na závěrečnou akci kampaně Do práce na kole do areálu letního koupaliště v Kopřivnici? Máte-li děti, přijeďte s nimi na Cyklohrátky! Registrace bude zahájena v 16:00 hodin, start jednotlivých kategorií pak v 16:30. Zbytek akce a její harmonogram se bude odvíjet od počtu účastníků. Těšíme se na Vás všechny ve čtvrtek 17. června!

Aktuální situace s organizací DPNK ve Frýdku-Místku

Loňský organizátor ve Frýdku Místku bohužel odřekl další organizaci letošního ročníku. Pokoušeli jsme se intenzivně hledat náhradu a oslovili několik místních cyklonadšenců, ale bohužel to nevyšlo. Někteří oslovení ale přislíbili, že za rok by do toho šli.
V této svízelné situaci nám velmi pomohla organizátorka DPNK v Kopřivnici, Bára Sopuchová. Nabídla nám pomocnou ruku a účastníci DPNK z Frýdku-Místku tak budou mít nadále vypsané v rámci DPNK samostatné soutěžní město (a budou soupeřit jen s těmi, kteří jsou také z Frýdku), nicméně závěrečné vyhlášení bude pro obě města v Kopřivnici.
Co se týče slev a akcí na triko, tam je možné navštívit v podstatě kterékoliv město v okolí, tedy kromě Kopřivnice třeba Ostravu. Přímo ve Frýdku-Místku je možné využít projížďky na sdílených kolech nextbike zdarma a další akce a slevy se vztahují na všechny účastníky, bez ohledu na zvolené město, takže věříme, že to nebude žádný problém.
Pokud byste přece jen s takovým postupem nesouhlasili, je možnost se buď oficiálně přehlásit pod jiné město (v tom případě se musí změnit i příslušnost vaší firemní pobočky) a vzhledem k nestandardním podmínkám vám nabízíme i možnost účast stornovat a vrátit startovné.
S případnými problémy vám případně pomohou kolegové z helpdesku: kontakt@dopracenakole.cz, tel. č. 212 240 666. Věříme, že situaci pochopíte a i nadále nám zachováte přízeň.
Tým Do práce na kole

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Mediální partneři