Havlíčkův Brod

AKTUÁLNÍ ZMĚNY V PRAVIDLECH:
Uspořádání akce i v rámci aktuálních omezení je pozitivní výzvou i v době, kdy se naprostá většina všech akcí ruší nebo přesouvá. Pravidla akce byla upravena tak, aby se mohli zapojit také všichni, kteří pracují z domova nebo aktuálně nepracují vůbec. Pravidelný pohyb a dobrá nálada jsou totiž zásadní úplně pro každého. Do systému tak bude možné zapsat zdravotní vycházku nebo vyjížďku do parku nebo do lesa, bezmotorovou cestu na nákup nebo i sportovní či relaxační aktivity doma (např. šlapání na rotopedu, jógu nebo posilování). Zároveň je možné tyto aktivity kombinovat v rámci celého měsíce i v rámci týmu.

Celé aktualizované znění pravidel akce DPNK naleznete na odkazu:
https://www.dopracenakole.cz/o-vyzve/podrobna-pravidla

Udržení psychické i fyzické kondice, jarní motivace a největší národní teambulding. To všechno stojí za 11. ročníkem výzvy Do práce na kole, která se podle plánů uskuteční tradičně v květnu.
Město Havlíčkův Brod se i letos zapojí do této kampaně. V Kraji Vysočina jsou do ní kromě Havlíčkova Brodu zapojena i města Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou a Pelhřimov.
Záměrem akce je propagace zdravého způsobu dopravy do práce či do školy (na kole nebo pěšky).
Tato akce si klade za cíl motivovat co nejvíce lidí, aby na jeden měsíc v roce vyměnili auta za jakoukoliv bezmotorovou formu dopravy. Možná i právě tímto způsobem můžete změnit své dopravní zvyklosti, zlepšit si svoji fyzičku a třeba upevnit své vztahy s kolegy na pracovišti.
Naše město nabízí pro cyklisty mnoho kilometrů cyklostezek, které můžete využít nejen cestou do práce.
V rámci akce se budou moci soutěžící účastnit týmové soutěže či soutěže na pravidelnost a výkonnost. Každý účastník získá originální tričko a balíček od sponzorů. Hlavní výhrou je kolo, které do soutěže věnoval Kraj Vysočina. Ve všech kategoriích budou pro vítěze připraveny zajímavé ceny, které budou vítězům předány na slavnostním vyhlášení. Během soutěže proběhne i tzv. „akce na triko“, o které Vás budeme včas informovat.
Vyplatí se registrovat do poloviny dubna, ušetříte na startovném! Zkuste žít třeba jen chvíli pohybem a zdravě a přihlaste se do kampaně!
Více informací najdete na www.dopracenakole, kde se můžete do soutěže přihlásit. Informace budeme průběžně doplňovat.
Dotazy ke kampani za město Havlíčkův Brod zasílejte na e-mail: hsimandlova@muhb.cz

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři