Hodonín je letos připraven přidat se k výzvě „Do práce na kole“.

Po celý květen se do práce budeme dopravovat na kole, pěšky, poklusem, vítáni jsou i všichni na kolečkových bruslích, elektrokolech či koloběžkách.

Zkrátka hlavně bez aut.

Nechceme lámat rekordy v ujetých kilometrech, o to zde ani nejde, chceme motivovat co nejvíce lidí, aby se k nám přidalo. Nejen že budou dělat něco pro své zdraví a čistější ovzduší, ale pomohou nám díky svým jízdám zmapovat místa ve městě a jeho okolí, kudy se pohybují do práce nebo z práce. Díky tomu získáme podklady k dalšímu propojování cyklostezek.

Každý zaregistrovaný účastník dostane tričko z bio-bavlny s originálním potiskem Do práce na kole. Hodnotit se bude četnost jízd, ale ani najeté a nachozené kilometry nepřijdou vniveč.
Letos poprvé je budete moci věnovat na dobrou věc. Na svém profilu můžete zvolit, který projekt svými kilometry podpoříte.

V červenci pro vás uspořádáme slavnostní vyhlášení, kde budete odměněni.

Bližší informace jak se přihlásit s městem Hodonín naleznete na https://www.hodonin.eu/do-prace-na-kole/ds-50719/archiv=0&p1=84116 nebo u městského koordinátora na e-mailu: holomcikova.jana@muhodonin.cz

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři