Jezděte na sdílených kolech nextbike zdarma

Hranice / Akce
1. 5. 2021 – 31. 5. 2021

Jezděte na sdílených kolech nextbike zdarma

Využijte zdarma kola společnosti nextbike. V květnu máte libovolný počet 30minutových výpůjček zadarmo. Nextbike působí ve 27 zemích světa a je největším provozovatelem bikesharingu v Česku. Víc než 4 000 kol najdete v ulicích už 16 měst na široké síti stanic. Mrkněte na nextbike, stáhněte si appku a vezměte nextbike na projížďku do práce nebo třeba do parku. Promokód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

Uvedená sleva platí pro všechny účastníky Do práce na kole 2021, kteří uhradili startovné. Unikátní kód rozešleme v newsletteru. A že vám newsletter nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️ Změnit osobní údaje ➡️ a dole zaškrtněte: Chci dostávat e-mailem soutěžní novinky, informace o akcích a pozvánky do dalších ročníků soutěže.

Na sdílených kolech nextbike se můžete svézt v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Havířově, Prostějově, Říčanech, Opavě, Hlučíně, Berounsku, Pardubicích, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti, Frýdku-Místku a na Kladně. I když zde třeba nevidíte své domovské město, můžete si udělat v květnu výlet a projížďku vyzkoušet v jiném městě.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Mediální partneři