Jesenice

Město Jesenice se letos poprvé přihlašuje do celorepublikové výzvy DO PRÁCE NA KOLE a připojuje se k dalším pořadatelským městům.
Sportovní komise města pořádá pravidelné cyklovýlety do okolí města, ale nyní Jesenice přichází s další sportovní výzvou!
Neváhejte a zaregistrujte se jako tým (2-5 členů) co nejdříve do kampaně DO PRÁCE NA KOLE. Čím dříve se zapojíte, tím nižší startovné zaplatíte. Obdržíte tričko, na které můžete uplatnit květnové akce na triko a hýbat se! Do projektu se mohou zapojit i ti, kteří denně do práce necestují, např. z důvodu home office, mohou si ale zapisovat své procházky, nebo cyklo vyjížďky - povolena jsou i elektrokola.
Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km.
Pro projekt nyní připravujeme tzv. akce na triko pro všechny zúčastněné. Zajímavé ceny budou předány při závěrečném červnovém setkání, a to zejména těm sportovním týmům, kteří se pochlubí svými pravidelnými cestami.
Díky kampani DO PRÁCE NA KOLE si zlepšíte fyzičku, ale nemusíte být věrni pohybu jen v květnu, kdy akce probíhá, ale choďte pěšky, jezděte na koloběžce, kole, nebo běhejte během celého roku! Aktivně tak přispějete ke snížení produkce oxidu uhličitého.
Podrobné informace k registraci včetně informací o připravovaných květnových akcích na triko a termínu červnového setkání pro závěrečné vyhlášení, naleznete na tomto webu (www.dopracenakole.cz), nebo také na facebookové skupině www.facebook.com/dopracenakole/skupina Jesenice.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři