Jihlava

V Jihlavě bude kampaň a soutěž „Do práce na kole“ probíhat již poosmé. Organizaci kampaně se věnuje opět spolek SLIBY – CHYBY, mimo jiné organizátor vytrvalostního závodu Jihlavská 24MTB, který letos bohužel neproběhne! Věříme ale, že v září proběhne další akce pořádaná spolkem, Jihlavský půlmaraton. Hlavním partnerem je statutární město Jihlava, které se dlouhodobě věnuje rozvoji infrastruktury pro cyklisty.

Uvidíme, jak to bude letos s akcemi "na triko". V červnu je pak v plánu asi (ne)tradiční závěrečné vyhlášení spojené s losování a předáváním cen. Hlavní cenou v kategorii pravidelnost jednotlivců bude tentokrát "vymazlená" koloběžka Yedoo Trexx. Cen je ale připraveno mnohem více...
!Sledujte web nebo jihlavskou DPNK fb skupinu viz níže - vše bude přizpůsobeno aktuální epidemiologické situaci a průběžně aktualizováno!

Neváhejte tedy, vytvořte s kolegy svůj firemní "kolopěško" tým, rozjeďte svůj kolektiv, vyhecujte se navzájem k maximální pravidelnosti cest do práce realizovaných na kole (nebo pěšky) a přispějte tím ke zlepšení své kondice, nálady i lepšímu životní prostředí ve městě. Přidejte se, jen tak budeme vidět... A zapojit se můžete letos s ohledem na situaci i v rámci home office nebo pokud doma pečujete o děti! Počítá se totiž i rekreační pohyb, nemotorové cesty do obchodu nebo aktivity doma... prostě pohyb jako boj proti "blbé" náladě.

Připojte se k lokální fb skupině "Do práce na kole - Jihlava"
https://www.facebook.com/groups/168679053747610/

Případné dotazy k jihlavské kampani Do práce na kole 2020 směřujte na e-mail: pstejskal.ji@gmail.com

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři