Jihlava

V Jihlavě bude kampaň a soutěž „Do práce na kole“ probíhat již poosmé. Organizaci kampaně se bude věnovat opět spolek SLIBY – CHYBY, mimo jiné organizátor vytrvalostního závodu Jihlavská 24MTB, který se letos pojede poslední červnový víkend jako Mistrovství Evropy.
Hlavním partnerem je statutární město Jihlava, které se dlouhodobě věnuje rozvoji infrastruktury pro cyklisty. Vše odstartuje městská jarní cyklojízda ve středu 22. dubna v rámci akcí ke Dni Země. Součástí cyklojízdy bude i oficiální otevření cyklostezky do průmyslové zóny.
Registrujte se již v březnu, vyplatí se to! Ušetříte na startovném a vaše letošní opět originální tričko s novým motivem kampaně se k vám dostane včas.
Soutěžní měsíc květen bude i letos jistě atraktivní i z pohledu nabídky akcí na triko. Účastníci v Jihlavě si budou mít možnost díky lokálním partnerům užít již tradiční a oblíbené „Kino na triko“ nebo "Cyklocestovatelskou přednášku". Kdo bude poctivě šlapat do pedálů po celý květen, odměnou mu bude na konci května relaxační „Koupák na triko“. O „Koncert na triko“ v rámci J24MTB také nepřijdete, bude ale až na konci června. Vyhlášení tentokrát proběhne netradičně v neděli 14. června v rámci Dne s Krajem vysočina v areálu Český mlýn. Připravený bude bohatý program, takže tentokrát je to tip pro celou rodinu na příjemně strávený den. V rámci této akce budou vyhlášeny výsledky letošní jihlavské výzvy a samozřejmě i losovány a předány věcné ceny. Hlavní cenou v kategorii pravidelnost jednotlivců bude tentokrát "vymazlená" koloběžka Yedoo Trexx. Neváhejte tedy, vytvořte s kolegy svůj firemní "kolopeško" tým, rozjeďte svůj kolektiv, vyhecujte se navzájem k maximální pravidelnosti cest do práce realizovaných na kole (nebo pěšky) a přispějte tím ke zlepšení své kondice, nálady i lepšímu životní prostředí ve městě. Přidejte se, jen tak budeme vidět...

Připojte se k lokální fb skupině "Do práce na kole - Jihlava"
https://www.facebook.com/groups/168679053747610/

Případné dotazy k jihlavské kampani Do práce na kole 2019 směřujte na e-mail: pstejskal.ji@gmail.com

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou