Aktualizace k 30.3.2020
Vláda v Česku při boji s epidemií koronaviru vyhlásila omezení volného pohybu, zavřela většinu obchodů a služeb, platí zákaz sdružování, jsou zavřené školy, půlka lidí je doma na home office.

Pro Mladou Boleslav premiérový ročník výzvy Do práce na kole bude hned hodně atypický. Plánovali jsme akce, domlouvali ceny, propagace teď měla jet na plné obrátky, ale všechno je jinak. Některé akce a možná i závěrečný večírek nebudou. Celý výzva se bude možná konat v červnu nebo v září. Jak to všechno dopadne, si dnes troufne odhadovat málokdo.

Co ale zůstává a je víc než kdy jindy důležité, je fakt, že aktivní doprava do práce, ať už pěšky nebo na kole, vám zlepší náladu, kondici a nakopne vaši imunitu. Možná to bude ještě chvíli jeden z mála legálních způsobů, jak se venku pohybovat. Výzva Do práce na kole je také takový "bezkontaktní" teambuiding.

Zapojte se, přemluvte i své kamarády a kolegy a pojďme se těšit na snad už trochu normálnější květen.
PS: Nejvýhodnější cena za přihlášení byla prodloužena až do půlky dubna.

Stav před epidemií koronaviru:
Mladá Boleslav se v roce 2020 poprvé přidá k pořadatelským městům výzvy Do práce na kole.

Chceme motivovat co nejvíce lidí k tomu, aby se během května pravidelně dopravovali do práce na kole, pěšky či poklusem. Pomozte nám a oslovte své kolegy, kamarády a členy rodiny, aby se také přidali.

Každý, kdo přestane denně jezdit autem, zlepší nejen svou kondici, zdraví, náladu, ale přispěje i k čistšímu ovzduší a celkově klidnějšímu, příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Díky zaznamenaným cestám také podpoří budování dalších cyklostezek.

V květnu se budete moci zúčastnit akcí na triko, v červnu proběhne večírek s vyhlášením výherců a předáním cen.

Pokud na kole nejezdíte pravidelně, tak vám s nalezením vhodné cesty může pomoci mapa MBike: https://bit.ly/2Vl2fSW

Pořádá: spolek Kolem na kole
Kontakt: Jan Bořkovec jan.borkovec@centrum.cz

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři