Batoh Frederik UCON Acrobatics - Do práce na kole

Batoh Frederik UCON Acrobatics

Praha / Výhra

Batoh Frederik UCON Acrobatics

Ve Freshlabels si pro vítěze letošní výzvy připravili batoh Frederik od UCON Acrobatics. Minimalistický, udržitelný, rolovací batoh se skvěle hodí do města, na kolo i do deště. Je rozepínací po celé přední délce na zip a do polstrované kapsy se vejde 15,4palcový laptop.

Batoh je z exkluzivního materiálu ECO-RFLX-900, který obsahuje mikroskopické částečky skla. Ty zaručují, že budete skvěle vidět v hustém městském provozu. Právě materiál se ve tmě dokáže proměnit z tmavé a elegantní látky na reflexní. Interiér batohu je vyrobený z vysoce kontrastního šedého nylexu. Díky tomu nebudou věci ve vašem batohu ztracené jako „v černé díře“. Hrubé recyklované plátno
900D disponuje dvojitým PE zátěrem, díky čemuž je batoh voděodolný. Udržitelnost a bezpečí – to jsou hlavní znaky batohů ze série Ucon Acrobatics Phantom.

Pokud tento úžasný batoh nevyhrajete, můžete si ho pořídit na freshlables.cz od 22. června. Do té doby jsou batohy ze série UCON Acrobatics dostupné exkluzivně jen pro vítěze Do práce na kole!

 

Výzvu pořádá
Generální partner
Národní partneři
Mediální partneři