Poznávejte zdarma příběhy zajímavých míst přes aplikaci Loxper

Praha / Akce
22. 5. 2021 – 31. 5. 2021

Poznávejte zdarma příběhy zajímavých míst přes aplikaci Loxper

Loxper je aplikace, která vás (a případně i vaše děti) zvedne ze žide. Provede vás zábavnými trasami a procházkami, pobavíte se při plnění úkolů a ještě se dozvíte spousty místních zajímavostí. Stačí si v aplikaci najít zábavnou trasu vyprávějící příběh osobností, historických událostí nebo zajímavých míst a vyrazit. Trasy vás provedou nevšedními místy, doporučí vám zajímavé lokální podniky s dobrým jídlem a pitím a obsahují také herní prvky, které prověří vaše mozky a pobaví vás. Ideální pomocník na výlet s rodinou či kamarády pro všechny účastníky květnové výzvy zdarma!

Mrkněte na loxper, stáhněte si appku a vezměte svou rodinu na výlet. Promokód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

Uvedená nabídka platí pro všechny účastníky Do práce na kole 2021, kteří uhradili startovné. Unikátní kód rozešleme v newsletteru. A že vám newsletter nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️ Změnit osobní údaje ➡️ a dole zaškrtněte: Chci dostávat e-mailem soutěžní novinky, informace o akcích a pozvánky do dalších ročníků soutěže.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři