Hlavní výhra – KOLOBĚŽKA TOUR FUN

Strakonice / Výhra

Hlavní výhra – KOLOBĚŽKA TOUR FUN

Na ty, kteří budou mít svoji účast v pravidelnosti vyšší, než 66% a osobně se zúčastní závěrečného večírku, čeká závěrečné losování o tohohle žlutého motýlka TOUR FUN G5.

Její konfigurace totiž rozhodně není nijak ošizená. Koloběžka TOUR FUN stojí na velmi kvalitním rámu, který je optimalizován pro příjemnou a pohodovou jízdu. Pohoda, klídek, koloběh, to je oč tu koloběží... Podobně jsou na tom jednokomorové ráfky, nazuté do plášťů Kenda, na kterých si zkrátka a dobře ujedete. Ale abyste si neujeli zase až moc, můžete kdykoliv zpomalit za pomocí účinných véčkových brzd Promax.

Nášlap této koloběžky s velkými koly 26"/20" je ze spodní strany opatřen výztuhou a speciálními sváry, které zpevňují rám a zároveň chrání jeho nejvíce namáhaná místa při styku s nerovnostmi.

Až budete chtít koloběžce ukázat vzdálenější destinace, jistě oceníte, že náboje kol disponují rychloupínacím systémem upevnění osy. Díky tomu je možné kola snadno a rychle odmontovat, a váš stroj tak snáze naložit do kufru automobilu.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři