Třebíč se jako město podporující udržitelné způsoby dopravy zapojí do kampaně Do práce na kole v roce 2021 již po šesté. V loňském ročníku se přihlásilo celkem 127 účastníků ze 33 týmů. Do finálového losování postoupilo 85 účastníků, kteří splnili minimální pravidelnost 66 %.

Loňský ročník byl hodně ovlivněn pandemií Covid-19 a nemohly se uskutečnit tradiční akce na triko a závěrečné slavnostní vyhlášení. Věříme, že se v letošním roce podaří uskutečnit alespoň některé akce na triko a v červnu se všichni společně sejdeme na závěrečném večírku.

Soutěž plánujeme opět podpořit hodnotnými cenami, například v kategorii jednotlivců to bude skládací kolo Tern, které do soutěže věnuje Kraj Vysočina.

Neváhejte a vytvořte s kolegy svůj firemní tým, rozjeďte svůj kolektiv, vyhecujte se navzájem k maximální pravidelnosti cest do práce realizovaných na kole nebo pěšky a pojďte s námi zkusit na jeden měsíc změnit své dopravní návyky!

Sledujte web nebo třebíčskou DPNK fb skupinu: https://www.facebook.com/groups/DPNKTrebic - vše bude přizpůsobeno aktuální epidemiologické situaci a průběžně aktualizováno!

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Floriánová, e-mail: lucie.florianova@trebic.cz, tel.: 606 764 465.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři