Celý květen do práce na kole, pěšky nebo poklusem – to je výzva, kterou už desátým rokem přijímají tisíce účastníků z celé republiky. K pořadatelským městům se letos poprvé připojí také Zdravé město Třeboň.

Cílem této oblíbené akce je jednak setřit životní prostředí, ale také zlepšit kondici účastníků a hravou formou přilákat zaměstnance, aby se do práce zkusili dopravit bezmotorově.

Během měsíce května se všichni účastníci kampaně mohou těšit na "akce na triko". Jedná se o slevy, výhody či něco zdarma. Vstupenkou na takové akce je triko (či nákrčník) kampaně, jež získá každý zaregistrovaný účastník.
V současnosti probíhají jednání s našimi partnery, kterými jsou Slatinné lázně Třeboň, s. r. o., pivovar Bohemia Regent a. s., Hotel Zlatá hvězda Třeboň a Muzeum a čokolaterie Třeboň v marcipánu.

Vyhodnocení celého 10. ročníku proběhne během červnové akce Zažít Třeboň jinak. Zde dojde také předání cen pro nejlepší tým (resp. tým, který jezdil v rámci kampaně nejpravidelněji).

Věříme, že se nás najde co nejvíce, komu není zdaví přírody, ale i nás samotných, lhostejné a rádi spojí příjemné s užitečným.

Registrace se otevírá 1. března. Samotná výzva a zapisování cest do systému, ručně nebo pomocí aplikace, pak startuje 1. května. Více informací najdete na www.dopracenakole.cz/mesto/trebon nebo na facebookové skupině pro město Třeboň, ale také v Třeboňském světě.

Sledujte tyto stánky... zde budeme průběžně aktualizovat informace týkající se konání akce vzhledem k součané situaci ohledně nařízení vlády ve spojení s koronavirem.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou