Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Neformální přátelské setkání účastníků květnové výzvy DPNK 2021 za Uherské Hradiště je přichystáno na úterý 15.6. od 14.00 až do 17.00 hodin v Městském informačním centru, Masarykovo náměstí č. 21 (jezuitská kolej), Uherské Hradiště . Každý, kdo přijede v soutěžním tričku, nebo nákrčníku DPNK 2021, dostane malý cyklo-dárek, od CykloZLÍN, nebo regionálních partnerů ze Zlínského kraje.
Podle Pravidel pro Uherské Hradiště byly vylosovány tři týmy, kterým výhry předá místostarosta Ing. Jaroslav Zatloukal.
V čase od 15.30 do 16.00 hodin. Vylosované týmy (programem DPNK) budeme postupně informovat a domlouvat čas, kdy si mohou výhry v určenou dobu vyzvednout.
Velice děkujeme městu Uherské Hradiště, že se ujalo slavnostního zakončení květnové výzvy Do práce na kole a pro vítězné týmy, ale i jednotlivce v Zelených kilometrech věnuje krásné ceny. Sice je to na poslední chvíli, ale jak se říká konec dobrý, tak je vše dobré.

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.

Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315
Přihlaste se na https://www.facebook.com/groups/DPNKUherskeHradiste
Jak se vyhlašovaly výsledky DPNK 2020 a odměňovalo zjistíte na: http://www.cyklozlin.cz/vyhlaseni-vysledku-dpnk-2020-ve-zline/

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři