Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Společně se města Zlín a Otrokovice zapojí již OSMÝ rok v motivační květnové soutěži DPNK 2021. Zatím, dle různých jednání to vypadá, že Uherské Hradiště bude i letos pod naší (Zlín,Otrokovice) ochranou. Jakékoliv změny včas oznámíme.

Slavnostní vyhlašování výsledků je naplánováno letos na čtvrtek 10. června 2021 v Otrokovicích na náměstí 3.května. Od 16.00 bude program a od 17.00 slavnostní losování a předávání výher. Hledáme místo na vyhlašování výsledků a výher v Uherském Hradišti.

Iniciativa CykloZLÍN a zástupci měst Zlín a Otrokovice plánují pro soutěžící různé akce ZDARMA, jako například Káva na triko, Zmrzlina na triko, Snídaně na triko, Kontrolní prohlídka kola atd., a hlavně zajištění co nejlepších cen. Květnové akce, ale i výhry, které můžete získat PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME !

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.

Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315
Přihlaste se na https://www.facebook.com/groups/DPNKUherskeHradiste
Jak se vyhlašovaly výsledky DPNK 2020 a odměňovalo zjistíte na: http://www.cyklozlin.cz/vyhlaseni-vysledku-dpnk-2020-ve-zline/

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři