Turistické mapy od Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

Uherské Hradiště / Výhra

Turistické mapy od Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy věnuje sadu cykloturistických map a průvodců. Tato obecně prospěšná společnost byla založena v roce 2007 Zlínským krajem. Jejím posláním je napomoci ekonomickému rozvoji kraje a zaměstnanosti, zvýšit návštěvnost kraje v jeho jednotlivých turistických oblastech, vytvářet síť partnerství v sektoru cestovního ruchu. Vice informací získáte na www.ccrvm.cz

Ve Zlínském kraji je cca 7500 km značených tras pro turistické využití – pro pěší turisty, pro cykloturisty i pro turistické vyjížďky na koni. Pro cykloturistiku je k dispozici 2500 km značených tras. Cyklostezky vedené údolími řek (Vsetínská Bečva, Rožnovská Bečva, Bečva, Morava, Olšava, Dřevnice) tvoří páteřní síť, na kterou navazují stezky směřující do zábavných terénů v Beskydech, Javorníkách, Hostýnských vrších, Vizovických vrších, Bílých Karpatech a Chřibech. Dá se říci, že Východní Morava je region cyklistice zaslíbený, svědčí o tom rostoucí počty cyklistů ve všech turistických oblastech kraje. Proto je cykloturistika jedním z důležitých témat, která Centrála komunikuje jak v tuzemsku, tak v zahraničí.
Pro cykloturisty Centrála připravila mimo jiné i webové stránky www.vmnakole.cz, které obsahují tipy na výlety různé náročnosti na území kraje.
Cykloturistické mapy a průvodce (a nejen ty), které Centrála cestovního ruchu Východní Moravy vydává, jsou určeny zejména pro návštěvníky regionu, jsou k dispozici v turistických informačních centrech v celém kraji.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři