Vsetín

Poprvé se letos město Vsetín připojuje k pořadatelským městům celorepublikové výzvy DO PRÁCE NA KOLE.

Registrace startuje již 1. února, čím dříve se zaregistrujete tím to pro vás bude cenově výhodnější! Proto neváhejte a přihlaste svůj tým (2-5 osob) co nejdříve, každý zaregistrovaný získá originální tričko z biobavlny, které mu bude také sloužit jako vstupenka na tzv. "akce na triko".

Pro samotnou výzvu je stanoven měsíc KVĚTEN, kdy si budete moci zapisovat své cesty do systému, vše je nastaveno tak, aby se do akce mohli zapojit i ti, kteří denně do práce necestují, zapisovat tak můžete i procházky či vyjížďky. Takže ať už budete chodit pěšky, běhat či jezdit na kole, podmínkou je pouze délka trasy a to alespoň 1,5 km vkuse.

V květnu budou také probíhat akce na triko, či jiné společenské cyklo akce a v průběhu června vás nemine závěrečné vyhlášení a předání cen vítězným týmům.

Bližší informace o registraci naleznete na tomto webu (www.dopracenakole.cz). Informace o plánovaných akcích v našem městě, závěrečném vyhlášení či cenách které můžete vyhrát naleznete zde a nebo také na facebookové skupině www.facebook.cz/groups/DPNKVsetin

Přejeme co nejvíce kilometrů v letošní výzvě! :-)

Přinášíme vám květnové akce na triko, nebo nákrčník pro Vsetín a okolí:

• Každé pondělí a čtvrtek od 9 do 15 hodin skvělá fairtradová káva nebo čaj v Lísce na Dolním náměstí ve Vsetíně.
• Celý měsíc 20 % sleva na jednu novou roční registraci do Masarykovy veřejné knihovny ve Vsetíně pro vás nebo kohokoli blízkého, pro již registrované káva zdarma v K klubu (3. patro, Dolní náměstí).
• Každou sobotu zvýhodněný jednorázový hodinový vstup (30 % sleva) do Městských lázní Vsetín. Teď už jen vydržet na rozvolnění opatření a doufat v otevření.

Květnové vyjížďky:

• V sobotu 15. 5. cyklo vyjížďka se SPLŠ na rozhledy U Holáňů a Maruška - vyrážíme v 10:00 od MěÚ Vsetín
• Ve čtvrtek 20. 5. cyklo vyjížďka s VKV na Vsacký Cáb - vyrážíme v 15:30 od MěÚ Vsetín
• V sobotu 29. 5. S Austinem pro Bečvu – cyklo vyjížďka se SPLŠ (společně podpoříme život v řece Bečvě výsadbou nových ryb) - vyrážíme ve 14:00 od MěÚ Vsetín
Při vyjížďkách jsou samozřejmě trička vítána, taktéž prosíme o dodržování protipandemických opatření
• respirátory s sebou
• dodržování rozestupů (ve skupině může být max. 20 osob, mezi skupinami je nutno dodržovat odstup 2 metrů)

Dále se můžete těšit na dvě „Snídaně na triko s Kayaku na cyklostezce“, vždy od 5:00 do 8:00:

• 12. 5. Cyklostezka Jasenice
• 26. 5. Cyklostezka Bečva na Bobrkách

A nesmíme zapomenout na závěrečné vyhlášení výsledků, a to 4. 6. v areálu koupaliště Pod Pecníkem ve Vsetíně. K poslechu zahraje známý vsetínský hudebník Bolek Vjaclovský a kromě vyhlášení se můžete těšit na občerstvení a tombolu.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Mediální partneři