Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou se již pátým rokem zapojí do kampaně Do práce na kole.
Jde o celostátní soutěž a již desátý ročník proběhne v květnu 2020.
Záměrem projektu je upozornit na výhody toho, co se stane, když více lidí změní své dopravní návyky a přesedlá z aut na kola. Účastníci si pravidelnou jízdou na kole zlepší nejen kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale společně tak přispějí k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějším, bezpečnější a zdravějším městům, kde žijí a pracují.
V rámci soutěže mají účastníci možnost se zapojit do několika soutěžících kategorií zaměřené na pravidelnost či délku jízdy. Každý účastník získá originální soutěžní triko. Hlavní výhrou je koloběžka, kterou nám do soutěže věnuje kraj Vysočina. Připravujeme pro vás různé akce, soutěžit budete o zajímavé výhry.
V roce 2016 se do soutěže ve Žďáře nad Sázavou zapojilo celkem 57 soutěžících, v roce 2017 62 soutěžících,v roce 2018 81 a rok 2019 144 účastníků.
V červnu proběhne tradičně vyhodnocení, vylosování a předání věcných cen, drobných dárků pro soutěžící věnované našimi sponzory. Doufáme, že si to ani tento rok nenecháte uniknout. Více již na stránkách www.dopracenakole.cz, kde se můžete do soutěže přihlásit.
Případné dotazy ke žďárské kampani Do práce na kole 2020 směřujte na e-mail: radka.remarova@zdarns.cz.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou