Gemioptal od Gemini, oční klinika Zlín

Zlín / Výhra

Gemioptal od Gemini, oční klinika Zlín

Gemioptal® TOP Q je jedinečný přípravek vyvinutý oční klinikou Gemini. Obsahuje zeaxantin a jako jediný přípravek na českém trhu FloraGLO® lutein. Lutein a zeaxantin jsou základní stavební prvky makulárního pigmentu a je potřeba je neustále doplňovat. Makulární pigment můžeme přirovnat k vnitřním slunečním brýlím, které oči chrání před každodenním zatížením slunečním zářením, dlouhodobou prací u počítače a oslňováním světly automobilů. FloraGLO® lutein, obsažený v přípravku Gemioptal® TOP Q je organismem snadněji vstřebatelný než lutein, který obsahují běžné přípravky. Vstřebatelnost tohoto luteinu navíc zvyšuje použitá patentovaná technologie Actilease.

Kromě toho obsahuje Gemioptal® TOP Q 15mg zinku a 250mg DHA (složka Omega 3 mastných kyselin) v jedné kapsli. Tak vysoké množství DHA nemá žádný jiný přípravek na trhu. Konzumace tohoto množství DHA a zinku denně má příznivý vliv na zrak, správnou funkci mozku a srdce.

Za složením produktu stojí jak vědecky podložené výsledky mezinárodních studií, tak zkušenosti odborníků oční kliniky Gemini. Všechny složky Gemioptal® TOP Q jsou nezbytné pro správnou funkci zraku. Dle interní studie oční kliniky Gemini došlo k 23%mu nárůstu hustoty makulárního pigmentu během 3 měsíční terapie (23 subjektů hodnocení, 16 žen, 7 mužů, průměrný věk 49 let, užívána 1 kapsle přípravku denně, měřeno funduskamerou Visucam 200).

Užívá se pouze jedna kapsle denně, která obsahuje nezbytnou denní dávku pro správnou funkci zraku!

Více informací www.gemioptal.cz

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři