Znojmo

Zdravé město Znojmo se již pošesté zapojí do kampaně „Do práce na kole“, jejímž cílem je ulevit životnímu prostředí a vnést více pohybu do běžného pracovního dne.

Co je ve Znojmě pro cyklisty nového? V roce 2019 byl zpracován Strategický plán rozvoje cyklistické dopravy ve městě Znojmě, který popisuje aktuální stav i návrhy opatření pro zlepšení stávající situace.

Vyrazte na dobrou kávou

Účastníci se mohou těšit na Kávu na triko. Slevu 20 % na kávu dostanou v kavárně Balance coffee & wine, a to ve dnech 14. a 21. května, Slevu může uplatnit každý, kdo dorazí s tričkem, které soutěžící obdrží u registrace. Vyhodnocení soutěže Do práce na kole a předání cen proběhne v úterý 9. června na znojemské radnici na závěrečném večírku s programem.

Vyhodnocení soutěže proběhne na 9. června na závěrečném večírku s programem. Tentokrát je pro účastníky připravena procházka po věžích s ochutnávkou vína. Mimo jiné se výherci mohou těšit na hodnotné ceny od partnerů akce, kterými jsou Znojemská Beseda, Správa nemovitostí města Znojma či Znovín Znojmo.

Do loňského ročníku soutěže se ve Znojmě zapojilo celkem 123 účastníků. „Věříme, že se nás letos do kampaně zapojí více a podpoříme tak zdravý způsob cesty do práce,“ dodává místostarosta Jakub Malačka.

Více informací se dozvíte na webu www.znojmo-zdravemesto.cz nebo na facebookové stránce města Znojma.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou