Jak na to?

1. Zaregistrujte se

Vytvořte se svými kolegy tým o 2 až 5 členech, od 1. 3. se zaregistrujte a upravte si svůj webový profil. Pokud jste spíš individualisti, přihlaste se sami. Soutěžit můžete odkudkoliv v ČR, ale přihlásit se musíte pod jedním ze soutěžních měst.

 

2. Oblékněte si soutěžní triko

Pochlubte se originálním soutěžním trikem z biobavlny, využijte řadu slev a výhod a možnost vyhrát skvělé ceny. Přitom si vychutnejte dobrý pocit z toho, že se podílíte na podpoře rozvoje cykloinfrastruktury ve svém městě.

 

3. Jezděte, choďte nebo běhejte

Celý květen jezděte do práce a z práce na (elektro)kole, koloběžce, bruslích, vozíčku, longboardu nebo choďte či běhejte. Uvedené způsoby můžete během soutěže libovolně kombinovat. Například v pondělí a středu můžete jet na kole, v úterý jít pěšky, ve čtvrtek běžet a v pátek dorazit do práce na longboardu.

 

4. Zapisujte si jízdy a soutěžte

Své cesty si zapisujte na dopracenakole.cz nebo přes mobilní aplikaci – automaticky tak soutěžíte v kategoriích Pravidelnost týmu a Výkonnost jednotlivce. Pro běžce je nachystaná kategorie RunCzech Běhej do práce.

 

5. Sledujte výkony ostatních

Na webu uvidíte, jak jsou na tom vaši kolegové i soupeři.

 

6. Zajeďte s kolegy na kafe zdarma

Využijte řadu akcí „na triko“. Kafe nebo zmrzlina s kolegy po práci? Ideální! Aktuální informace o Akcích na triko najdete na podstránce svého soutěžního města.

 

7. Vyhrajte ceny

V každém městě uspořádáme večírek s vyhlášením vítězů a předáním cen – nejlepší z vás si odnesou kola, koloběžky nebo vstupenky na kulturní a sportovní akce a možná i něco cennějšího – nové přátele. Vyhlašovat budeme i Cyklozaměstnavatele roku.

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři